20.000₺ oyun odaklı laptop önerisi

ewrhngms

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar, önceki günlerde açtığım GameGaraj adlı marka bir notebook atmıştım istediğim sonucu pek alamadım ne yazık ki bu yüzden yirmi bin Türk lirasına kadar taksitle alabileceğim laptop önerilerinizi bekliyorum. HP Victus'idi sanırım ismi o laptopu önermezseniz çok sevinirim hem bütçemi aşıyor hem içime pek sinmedi açıkçası şu an için ay başında almak istediğin laptop linkini koyuyorum önerilerinizi değerlendireceğim şimdiden teşekkürler.

(Alırken SSD ve RAM'i Kingston ile değiştirip alacağım)

Selam dostlar, önceki günlerde açtığım GameGaraj adlı marka bir notebook atmıştım istediğim sonucu pek alamadım ne yazık ki bu yüzden yirmi bin Türk lirasına kadar taksitle alabileceğim laptop önerilerinizi bekliyorum. HP Victus'idi sanırım ismi o laptopu önermezseniz çok sevinirim hem bütçemi aşıyor hem içime pek sinmedi açıkçası şu an için ay başında almak istediğin laptop linkini koyuyorum önerilerinizi değerlendireceğim şimdiden teşekkürler.

2.el RTX 2070 ya da 2080 i7 bir PC alırsan çok daha yüksek performanslara çıkarsın hocam 3050 Ti tatmin etmeyebilir ayrıca i5 cihaz :(

2.el RTX 2070 ya da 2080 i7 bir PC alırsan çok daha yüksek performanslara çıkarsın hocam 3050 Ti tatmin etmeyebilir ayrıca i5 cihaz :(

İşlemci performansı i5, i7 diye değişmiyor. Bu noktada yanlışınız var.

Eski nesil bir ekran kartına ve işlemciye sahip bir ürün almamalı.

Bunu öneririm. Biraz aşıyor bütçeyi ama değer.

Hocam bu bütçeyle sıfır istiyorsanız en fazla 3050ti, i5 12500h’lı bilgisayarlar var. Seçenekleriniz HP/Acer/Asus/Lenovo/Gigabyte gibi markalar. Çoğunun bu bütçedeki cihazları böyle: https://www.akakce.com/laptop-notebook.html/46519,1113175,1149889,18000-22000tl
Size önerim bu bileşenlere sahip yukarıda attığım linkteki bilgisayarlardan sizin için uygun olanları seçin, ardından bunların YouTube‘dan inceleme videolarını izleyerek, sıcaklık, parça kalitesi vs. gibi özelliklerini karşılaştırın. Laptoplarda benim için bileşenlerden sonra en önemli kısım soğutma performansıdır. Bu cihazların arasından soğutma performansı en iyi olan modellere yönelmenizi öneririm.

Ne yaparsanız yapın, sakın ama sakın Monster almayın hocam sadece bunu demek istiyorum. Sorunlarla uğraşmaktan 10 yıl yaşlanıyosun

Tam da benim yorumun altına atmanız ironik olmuş hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı