20.000₺ oyun odaklı laptop önerisi

Biraz öyle olmuş hocam 😅 Monster'in Clevo kasalı modelleri kötü, Tongfang kasalı Abra bu.

Clevo kasalı Abra A5 v17.2.1 modelini almıştım. 2 ay boyunca Monster'in çözmediği kronik sorunu olan kbdclass.sys mavi ekranıyla uğraştım. Sadece ya driverları güncelleyin ya da format atın deyip geçiştiriyolardı. En sonunda babam delirdi ya bu bilgisayarı iade ediyorsunuz ya da dava ile sizden 10 bilgisayar parası alıyorum. Siz seçin :D

Clevo kasalı Abra A5 v17.2.1 modelini almıştım. 2 ay boyunca Monster'in çözmediği kronik sorunu olan kbdclass.sys mavi ekranıyla uğraştım. Sadece ya driverları güncelleyin ya da format atın deyip geçiştiriyolardı. En sonunda babam delirdi ya bu bilgisayarı iade ediyorsunuz ya da dava ile sizden 10 bilgisayar parası alıyorum. Siz seçin :D

Geçen kendi kendine yerinde hareket etmeyen Clevo kasanın fan kırdığını gördüm :D ama dediğim gibi, Tongfang kasalı model attığım. Control centerina kadar farklı modeller.

Hocam bu modelde RAM 16*1 olarak geliyor, tek kanal RAM olduğu için FPS kaybı oluyor, 8*2 modellere yönelmek daha mantıklı olacaktır.

Hocam bu modelde RAM 16*1 olarak geliyor, tek kanal RAM olduğu için FPS kaybı oluyor, 8*2 modellere yönelmek daha mantıklı olacaktır.

Çift kanal diye hatırlıyorum bu modeli.

Siz memnun olabilirsiniz fakat ürünü fiyatına göre önerin yada önermeyin.

İşlemcisi eski nesil. Ekran kartı ise fiyatına göre düşük. Daha ucuza 3060 bulunabiliyor. Yer yer 2 katı performans veriyor 3060 ayrıca.
Ben Asus'u özelliklerinden dolayı bir alternatif olarak önermiştim. Özellik olaraktan da fiyatına göre gayet güzel bir bilgisayar Hp ve Monster da kullandım ancak Asus'un daha iyi olduğuna kanaat verdim. Bu yüzden dolayı yazmıştım. Tabi artık kullanıcıya bağlı.

İşlemci performansı i5, i7 diye değişmiyor. Bu noktada yanlışınız var.

Eski nesil bir ekran kartına ve işlemciye sahip bir ürün almamalı.

Bunu öneririm. Biraz aşıyor bütçeyi ama değer.

Nasıl fark etmiyor hocam? Açık dünya oyunu oynayın 8 çekirdek ile 16 çekirdek farkını anlarsınız 😂😂 bizzat kullandığım için ayrıca kuzenimde 11.nesil i5 var açık dünya oyunlarında neredeyse sınırda çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı