20.000₺ telefon önerisi

Bütçe
20.000₺

Arda126

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Ryzen 5 7600X
Anakart: MSI Pro B650M-A
RAM: Team T-Force Red 32GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz CL38
GPU: MSI Ventus 3X RTX 4070 Ti
M2 SSD: Kingston NV2 SNV2S 1TB
Kasa: CoolerMaster TD500 V2
PSU: MSI MPG A850GF
İşlemci soğutucu: CoolerMaster Masterliquid ML240L V2
Monitör: ASUS VP249QGR
Klavye: REDRAGON K568R DARK AVENGER RED
Mause: Razer Deathadder V2 Mini
Kulaklık: Corsair HS55 Surround
Benim POCO X3 Pro telefonum var. Eskidiğini düşündüğüm yeni bir telefon almak istiyorum. Xiaomi olmasın, iPhone veya Samsung gibi yazılımı güzel gözüken bir yazılıma sahip olsun, hantal olmasın, dış görünümü güzel olsun, işlemcisi güzel olsun. Kamerası pek önemli değil, bütçem maksimum 20.000₺. Teşekkürler.

Zaten piyasada pek telefon markası yok. iPhone, Samsung, Xiaomi ve türevleri, BBK. Ama istersen Nothing Phone 1 bakabilirsin. Genel özellikler olarak iyi ama stok android kullanıyor.

S21 FE güzel olabilir. Exynos işlemcili olduğu için pil ömrü biraz düşük kalabilir fakat bütçenize göre en mantıklısı bu.

Benim POCO X3 Pro telefonum var. Eskidiğini düşündüğüm yeni bir telefon almak istiyorum. Xiaomi olmasın, iPhone veya Samsung gibi yazılımı güzel gözüken bir yazılıma sahip olsun, hantal olmasın, dış görünümü güzel olsun, işlemcisi güzel olsun. Kamerası pek önemli değil, bütçem maksimum 20.000₺. Teşekkürler.
Kesinlikle POCO F5. Çıktığı gece almıştım ve böyle hız ve akıcılık yok gerçekten.

Kesinlikle POCO F5. Çıktığı gece almıştım ve böyle hız ve akıcılık yok gerçekten.

Bence artık Xiaomi'ye para verilmez, başarılı telefonları var evet ama amiral gemisii modelleri dışındaki modeller genel olarak 2 yıl sonra çöp oluyor. Ha istisna odeller arada olabilir ama dediğim gibi sırf bu yüzden parayı o modele basmak doğru değil. Amral gemisi olanlarda da zaten diğer modellerde benzer fiyat olduğu için yine tercih edilmemeli. Yanlış anlaşılma olmasın, Xiaomi'ler kağıt üzerinde gerçekten aşarılı fakat MIUI arayüzü telefonu gerçekten kullanılamaz hale getiriyor.

Bence artık Xiaomi'ye para verilmez, başarılı telefonları var evet ama amiral gemisii modelleri dışındaki modeller genel olarak 2 yıl sonra çöp oluyor. Ha istisna odeller arada olabilir ama dediğim gibi sırf bu yüzden parayı o modele basmak doğru değil. Amral gemisi olanlarda da zaten diğer modellerde benzer fiyat olduğu için yine tercih edilmemeli. Yanlış anlaşılma olmasın, Xiaomi'ler kağıt üzerinde gerçekten aşarılı fakat MIUI arayüzü telefonu gerçekten kullanılamaz hale getiriyor.
Ben şahsen arayüzünü beğendim ve reklamlı arayüz deseler bile çok görmüyorum onu. Beğenmeyenler için Temalar adlı uygulamalar ve bu temalar ile her şeyi değiştirmek mümkün. Kendimin sevdiği Iphone temasını kurdum ve çok severek kullanıyorum. Sevmeyenler için ROM var fakat ROM ile uğraşmak boş. Dediğiniz gibi olabilir ancak ben bu hızdaki bir telefonun 2 Yılda tükeneceğini düşünmüyorum.

Geri
Yukarı