20.000 TL bandında sistem önerisi

Bütçe
20.000 TL

umoretto

Femtopat
Daha fazla  
Her türlü öneriye açığım ama RX serilerine nedense iyi bakamıyorum yani yazılımsal olarak optimize çalıştıklarını sanmıyorum. Kullanan bir kişi yazarsa RX serilerinden ve memnunsa yazılım açısından performansından RX ekran kartlı bir PC de olur işlemci olarak da Ryzen'dan şaşmam diye düşünüyorum.

Hocam AAA oyunlarda artık Nvidia'nın VRAM cimriliğinden dolayı ekran kartları yetmemeye başladı. Bu bütçelerde artık amd ekran kartları öneriyoruz. Ayrıca AMD ekran kartlarının yazılımsal sorunları eskide kaldı.

Buna göz atabilirsiniz.

1TB SSD isterseniz:

Hocam AAA oyunlarda artık Nvidia'nın VRAM cimriliğinden dolayı ekran kartları yetmemeye başladı. Bu bütçelerde artık amd ekran kartları öneriyoruz. Ayrıca AMD ekran kartlarının yazılımsal sorunları eskide kaldı.

Buna göz atabilirsiniz.

1TB SSD isterseniz:

şu sistem aldım zaten 1080p çözünürlük ile oyunları oynayacağım için 8 gb vram yeterli buldum. indirimde aldım 19.999 tl idi

şu sistem aldım zaten 1080p çözünürlük ile oyunları oynayacağım için 8 gb vram yeterli buldum. indirimde aldım 19.999 tl idi
Diğer sistemde ekran kartı net daha iyi. 1080p için şimdiden 8 GB civarı ve üstü kullanan oyunlar gördük. 1-2 yıl sonra 10 GB civarında olacak çoğu AAA yapım büyük ihtimalle. Ayrıca SSD ve anakartta da daha önde maxima-6800 sistem. Bence iade edebiliyorsanız edin.

Geri
Yukarı