20.000 TL bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

Bütçe
18000-21000

joker1616

Kilopat
Daha fazla  
Daha önce de bu konuyla ilgili konu açmıştım. Ağustos 25 de Letonya'ya bilgisayar mühendisliği okumaya gideceğim. Avrupa içinden tavsiye istedim fakat oraya gittiğimde taksitle satın almak mümkün değilmiş. Kredi skoru istendiği için. Bu sebepten dolayı bilgisayarı Türkiye'den alacağım. Ağır programlama için ve aynı zamanda ara ara AAA oyunları da oynayan birisiyim (RDR2, Valhalla vb.) Arçeliğin sitesinde bir bilgisayar buldum bu site güvenilir mi ve bu laptopu tavsiye eder misiniz?
Bu sistemi. Sipariş etmeyi düşünüyorum.
Msi GE63 Raider 9SF Gaming Laptop - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1003784232 veya ikinci el bunu satın alacağım. Ikinci el laptop alınır mı? Arkadaş sistem özellikleri yazmamış i7 9750-RTX 2070 mevcut. Farklı tavsiyelerinize de açığım.

Daha önce de bu konuyla ilgili konu açmıştım. Ağustos 25 de Letonya'ya bilgisayar mühendisliği okumaya gideceğim. Avrupa içinden tavsiye istedim fakat oraya gittiğimde taksitle satın almak mümkün değilmiş. Kredi skoru istendiği için. Bu sebepten dolayı bilgisayarı Türkiye'den alacağım. Ağır programlama için ve aynı zamanda ara ara AAA oyunları da oynayan birisiyim (RDR2, Valhalla vb.) Arçeliğin sitesinde bir bilgisayar buldum bu site güvenilir mi ve bu laptopu tavsiye eder misiniz?
Bu sistemi. Sipariş etmeyi düşünüyorum.
Msi GE63 Raider 9SF Gaming Laptop - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 1003784232 veya ikinci el bunu satın alacağım. Ikinci el laptop alınır mı? Arkadaş sistem özellikleri yazmamış i7 9750-RTX 2070 mevcut. Farklı tavsiyelerinize de açığım.

Link vermek yasaksa kusura bakmayın uzun süredir foruma girmedim.

Bu laptopları tercih etmeme sebebim işlemci 5600 serisi kullanmaları. Bana i7 veya Ryzen 7 işlemci gerekiyor. Lenovo sorunlu bir bilgisayar mı bunu önerdiniz? MSI temiz bir bilgisayar mı değil mi bilemiyorum maalesef.

Lenovo genel olarak iyidir hocam en azından kronik sorunu yok. Ben de R7 olan sizin attığınız modeli Arçelik üzerinden sipariş vermeyi düşünüyorum ama Arçelik'ten laptop alınır mı konusunda tereddütteyim yoksa hemen sipariş geçeceğim.

Lenovo'da bır sorun yok guzel modeldir hocam, ekran kartı Omen'e gore bıraz daha dusuk. İşlemci gücü lazımsa raidera bakmayın i7 bile olsa da 5600hdan daha zayıf.

Lenovo genel olarak iyidir hocam en azından kronik sorunu yok. Ben de R7 olan sizin attığınız modeli Arçelik üzerinden sipariş vermeyi düşünüyorum ama Arçelik'ten laptop alınır mı? Konusunda tereddütteyim yoksa hemen sipariş geçeceğim.

O zaman ben araştırıp buraya yazacağım sizde edinirsiniz.

TDP değeri farklı ama Omen'i düşünmüyorsanız bosuna kafanızı karıstırmaya gerek yok k

O zaman ben araştırıp buraya yazacağım sizde edinirsiniz.
K
TDP değeri farklı ama Omen'i düşünmüyorsanız bosuna kafanızı karıstırmaya gerek yok hocam.
Kafamda belirlediğim bir model yok tavsiyelere açığım. Aralarında bariz farklar varsa Omen satın alabilirim.

Bariz bir fark yok en fazla 3 4 FPS oynatacak bir fark var ama sizin için işlemci onemli galiba, ilk attıgınızı alabilirsiniz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı