20.000 TL Makine mühendisliği öğrencisi için laptop önerisi

Bölümün derslerini de düşünerek tercih yapman daha iyi olabilir. Mesela makinede çizim de yapılıyor diye biliyorum. Belki tablet senin için daha iyi olabilir. Düşün derim.
Okulda kullanmak için istiyorum aslında, Computer Aided Engineering Drawing vb. dersler için kullanacağım ondan dolayı tablet belki yetersiz gelebilir.

Kaldırır Hocam. Xianomi tabletleri sizin işleriniz için uygun bide 128 lik hafiza karti miss.
Hocam yorumunuz için teşekkür ederim lakin tablet kullanım alanı olarak çok kısıtlı, hem halihazırda kullandığım sistem de eskidi ondan dolayı laptop düsünüyorum.
Şöyle bir sistem sizce işime yarar mı?

@avtomatkaffee Hocam oyun oynayacak mısınız iş bilgisayarı tarzında mı istiyorsunuz? Ona göre öneri yapalım.

Oyun da oynanacak ise bu alınabilir. Oynamayacak iseniz ofis laptopu önerebiliriz şarj ve taşınılabilirliği iyi olan.

@avtomatkaffee Hocam oyun oynayacak mısınız iş bilgisayarı tarzında mı istiyorsunuz? Ona göre öneri yapalım.

Oyun da oynanacak ise bu alınabilir. Oynamayacak iseniz ofis laptopu önerebiliriz şarj ve taşınılabilirliği iyi olan.
Hocam pek oyun oynamayacağım sistemle, oynarsam da düşük gereksinimli oynarım ama endişem ekran kartını düşük seçersem mühendislik uygulamalarında sıkıntı çıkarır mı?

Geri
Yukarı