20.000 TL bütçe için toplama mı hazır sistem mi?

Ybert

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Merhabalar. 20000 TL bütçem var, sistemimi yılbaşına kadar tamamen toplamayı veya yılbaşında hazır almayı düşünüyorum. İki seçeneğim var yani. Birinci seçeneğim bu ay 3000 TL bütçeyle işlemciyi, RAM'leri veya SSD'yi alıp, param arttıkça da yılbaşına kadar yavaş yavaş diğer parçaları ayrı ayrı alıp toplamak. İkinci seçeneğim ise yılbaşında 20000 TL'lik bir hazır sistem almak. Hangi seçeneği uygulamalıyım?

Merhabalar. 20000 TL bütçem var, sistemimi yılbaşına kadar tamamen toplamayı veya yılbaşında hazır almayı düşünüyorum. İki seçeneğim var yani. Birinci seçeneğim bu ay 3000 TL bütçeyle işlemciyi, RAM'leri veya SSD'yi alıp, param arttıkça da yılbaşına kadar yavaş yavaş diğer parçaları ayrı ayrı alıp toplamak. İkinci seçeneğim ise yılbaşında 20000 TL'lik bir hazır sistem almak. Hangi seçeneği uygulamalıyım?
brom maalesef 3000tl bütçe ile o dediklerini alamazsın.

DH-LION/AMD Ryzen 5 5600/ASUS Radeon RX 6650 XT DUAL 8GB OC/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/GAMING BILGISAYAR |ITOPYA.COM

Önerebilirim.

Merhaba. 20000 TL bütçem var, sistemimi yılbaşına kadar tamamen toplamayı veya yılbaşında hazır almayı düşünüyorum. İki seçeneğim var yani. Birinci seçeneğim bu ay 3000 TL bütçeyle işlemciyi, RAM'leri veya SSD'yi alıp, param arttıkça da yılbaşına kadar yavaş yavaş diğer parçaları ayrı ayrı alıp toplamak. İkinci seçeneğim ise yılbaşında 20000 TL'lik bir hazır sistem almak. Hangi seçeneği uygulamalıyım?

Yıl başında muhtemelen 20.000TL'ye alacağın hazır sistemin ekran kartı 1650 olur. Sana kalmış. Belki o bile olmaz.

Geri
Yukarı