20.000 TL bütçe M1 iMac vs toplama bilgisayar

• Konuyu başlatan ekzaN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 600
sonuçta 20k verince 4.5k 24" retina ekran apple kalitesinde diğer çevre birimleriyle geliyor ama şu devirde 20k ya, tasarım için kullanılacak monitör ile birlikte sağlam bi sistem toplamak sanki biraz zor

Tasarım için Mac'ten vazgeçmeni önermem zaten. Oyun kısmı işte sorun çıkartıyor. Oyunların destekledikleri var ama performans olarak beklentinin altında kalabilir. Dediğim gibi bu cihazlar oyunlar için üretilmiyor.

madem yapılacak bişey yok oyunları eski sistemle oynamaya devam ya da oynayabildiğimiz kadar macte oynamaya devam.

şu an için yazılım ve tasarım hayatımda daha ön planda gerek freelance olsun gerek okul olsun

Eski cihazınız duracaksa Mac haricine çıkmaya hiç gerek yok. Eski sistemden oyunları oynarsınız istediğiniz zaman.

iMac, işinizi çok iyi şekilde görecektir. Bu arada yazılımda hangi alanda çalışacaksınız? Bunu ilk başta soracaktım da ilk başta şu oyun sorunuzu halledelim dedim.

Şu an için tam olarak bi yöne doğru evrilmedim dersler doğrultusunda ilerliyorum her şeyden biraz biraz katmaya çalışıyorum kendime full stack üzerine derslerimiz var çalışıyoruz okulda ve okul topluluklarımızda aynı zamanda siber teknoloji de ilgimi çekiyor dediğim gibi dersler ve topluluklar sayesinde zaten yeterince çeşitlilik oluyor şimdilik her şeyden biraz aldım işler biraz daha ilerleyince bende tek bir yöne evrilirim muhtemelen
ama tasarım konusunda her türlü sosyal medya tasarımları tanıtımlar afişler broşürler albüm kapakları ve video düzenleme tanıtım videoları gibi bir çok iş yaptım sanırım ben yolumu grafikte bulacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı