20.000 TL civarı laptop tavsiyesi

Bütçe
20000
Hocam siz bu arkadaşa bakmayın bütçeniz artmazsa attığım ekran kartı olarak çok daha iyi işlemcisi o kadar yeni olmayabilir ama alınır şu an bile 6 GB VRAM'in yetmediği oluyor 4 GB VRAM 2-3 sene sonra yerlerde sürünür

Hocam internete yazdınız mı hiç farkda var özellikle VRAM yetmediğinde.

Hocam cidden araştırmıyorsun benim attığım sadece işlemci tarafında eski kalıyor arkadaş alıp 2-3 sene sonra VRAM'i yetmezse oyunlar çok kasar.

1660 Ti ile kaç FPS oynar onu da yazarsanız güzel olur 😀😀

Hocam siz bu arkadaşa bakmayın bütçeniz artmazsa attığım ekran kartı olarak çok daha iyi işlemcisi o kadar yeni olmayabilir ama alınır şu an bile 6 GB VRAM'in yetmediği oluyor 4 GB VRAM 2-3 sene sonra yerlerde sürünür

Dalga mı geçiyorsun sen ya? Troll falansın galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam bütcem 22k yı aşamaz 22k civarında bir öneriniz varsa onada bakabilrim hatta 22k bile çok geldi bana şunun hakkında ne düşünüyorsunuz https://www.hepsiburada.com/hp-vict...ayar-7j3t4ea-pm-HBC00003L6NMO?magaza=Teknorya

3050 Ti o kadar da kötü değil. Güçsüz olduğunu kabul ediyorum fakat arkadaşın oynayacağı oyunlara bağlı olarak yeterli bir ekran kartı. Ayrıca 12500H çok güçlü bir işlemci ondan dolayı Acer Nitro daha mantıklı. Ve 1660 Ti ile çok farklı olduğunu sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı