20.000 TL Laptop Tavsiyesi

Bütçe
20000 TL

MKara96

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522431048
Oyun için bilgisayarım var. O yüzden ofis ağırlıklı olacak ama uzun yıllar götürebilecek bir laptop arıyorum. Muhtemelen onda oyun oynamam ama ufak tefek şeyleri de açarsa fena olmaz. Ekran benim için önemli. Mutalaka IPS panel olacak. Hafıza da minimum 1 TB SSD olacak. RAM tercihen 16 ama 8 de duruma göre olabilir. 16 GB olduğu durumda fark aşırı yoksa limit 22K falan yükselebilir. Son olarak 1 TB dedim ama işleri aşırı zorlaştırıyor ise 512 de yine olabilir. Neticede oyun amaçlı kullanım olmayacak. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için bilgisayarım var. O yüzden ofis ağırlıklı olacak ama uzun yıllar götürebilecek bir laptop arıyorum. Muhtemelen onda oyun oynamam ama ufak tefek şeyleri de açarsa fena olmaz. Ekran benim için önemli. Mutalaka IPS panel olacak. Hafıza da minimum 1 TB SSD olacak. RAM tercihen 16 ama 8 de duruma göre olabilir. 16 GB olduğu durumda fark aşırı yoksa limit 22K falan yükselebilir. Son olarak 1 TB dedim ama işleri aşırı zorlaştırıyor ise 512 de yine olabilir. Neticede oyun amaçlı kullanım olmayacak. Tavsiyeleriniz nelerdir?
Hocam biraz daha katıp macbook alın diyecektim ama 1 TB SSD falan olunca diyemedim. Biraz daha katıp bunu alabilirsiniz.
Bende bunun bir alt seçeneği var. Oyun oynamadığın sürece memnun kalırsın.

Hocam biraz daha katıp macbook alın diyecektim ama 1 TB SSD falan olunca diyemedim. Biraz daha katıp bunu alabilirsiniz.
Bende bunun bir alt seçeneği var. Oyun oynamadığın sürece memnun kalırsın.
https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.12.6

Bu ürün nasıl sizce?

Hocam iyi gibi ama daha iyisini bulabilirsiniz. Ayrıca bu 512 GB SSD var.
Evet, 1TB dedim ama fiyata aşırı etki ediyorsa 512 de yine idare edebilirim. Oyun amaçlı kullanmayacağım genel olarak nitekim. Bu fiyata daha iyisi var mı? Başka bir tavsiyeniz var mı?

Son düzenleme:
Evet, 1TB dedim ama fiyata aşırı etki ediyorsa 512 de yine idare edebilirim. Oyun amaçlı kullanacağım genel olarak nitekim. Bu fiyata daha iyisi var mı? Başka bir tavsiyeniz var mı?
Hocam 1 TB etkiler ve anlamadığim bir şey var. Oyun için kullanacağım yazdınız ama başta öyle yazmıyor ? Şimdi oyun için mi ?

Hocam 1 TB etkiler ve anlamadığim bir şey var. Oyun için kullanacağım yazdınız ama başta öyle yazmıyor ? Şimdi oyun için mi ?
İmla hatası olmuş hocan. Kusura bakmayın lütfen. Oyun amaçlı değil. Düzeltiyorum imla hatasını.

Yeni konular

Geri
Yukarı