20.000 TL civarı telefon önerisi

razonizma

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Anneme yeni bir telefon bakıyorum annem önceden Xiaomi Redmi Note 9T yi kullanıyordu. Şimdiki telefonda ona benzeyen bir telefon almayı düşünüyorum ekranı onun gibi geniş olmasını istiyorum aklımda Samsung S21 FE var onun gibi bir şey istiyorum fakat şarjı uzun süreler yetebilecek ekranı geniş bir telefon önerirseniz sevinirim. (20000 TL civarı düşündüm fiyatı aşabilir o civarda olsun)

Samsung arayüzü özellik bakımından kötü yaklaşık 2 aydır A34 kullanıyorum her güncellemede telefon daha da yavaşlıyor. Batarya süresi de düşüyor. X6 Pro öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung arayüzü özellik bakımından kötü yaklaşık 2 aydır A34 kullanıyorum her güncellemede telefon daha da yavaşlıyor. Batarya süresi de düşüyor. X6 Pro öneririm.
OneUI en iyi arayüzlerden birisi, hatta bana göre en iyisi. Xiaomi tercih edip karışık bir arayüze maruz kalacağına Samsung tercih edilebilir.
Arkadaşlar merhaba. Anneme yeni bir telefon bakıyorum annem önceden Xiaomi Redmi Note 9T yi kullanıyordu. Şimdiki telefonda ona benzeyen bir telefon almayı düşünüyorum ekranı onun gibi geniş olmasını istiyorum aklımda Samsung S21 FE var onun gibi bir şey istiyorum fakat şarjı uzun süreler yetebilecek ekranı geniş bir telefon önerirseniz sevinirim. (20000 TL civarı düşündüm fiyatı aşabilir o civarda olsun)
S23 FE almanızı öneririm.

One UI en iyi arayüzlerden birisi, hatta bana göre en iyisi. Xiaomi tercih edip karışık bir arayüze maruz kalacağına Samsung tercih edilebilir.

S23 FE almanızı öneririm.

Xiaomi'nin arayüzü daha buglu ama en azından işe yarar özellikler vadediyor ki Samsung'un arayüzü Xiaomi kadar olmasa da buglu. Sizin için bir örnek bırakacağım çünkü hala devam eden bir bug.

Screenshot_20240511_172756_Wild Rift.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Realme 6 Pro kullanıcısı olarak Realme cihazları deneyebilirsiniz.Yeni modelleri nasıldır bilemem kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını yazabilirler.Ben şahsen cihazımdan memnundum.

Yeni konular

Geri
Yukarı