20.000 TL telefon önerisi

Zhefas

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 20.000 TL bütçem var. Telefon alacağım. Yurt dışı iPhone 13, 13 Pro almayı düşünüyorum ama kayıt ettirmeyeceğim alırsam, sizce alınır mı? Yoksa TR telefonu mu almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar. 20.000 TL bütçem var. Telefon alacağım. Yurt dışı iPhone 13, 13 Pro almayı düşünüyorum ama kayıt ettirmeyeceğim alırsam, sizce alınır mı? Yoksa TR telefonu mu almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Yılda 4+4 (fiziksel + e SIM) olacak şekilde 8 ay hat açık kalıyor diye biliyorum. Ben TR iPhone 11 fiyatına, 13 Pro alır bu aksiyonları da göze alırım diyorsan alınabilir. İleride değişir mi bilemiyoruz. Kalan 4 ayda iPhone 6-7 filan yanında taşırsan onun ICloud'u ile aramalara, Wi-Fi ilede onun internetine vs. baglanırsın. Çok detay mevcut, önce iyice bir araştırıp almanda yarar var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Yılda 4+4 (fiziksel + e SIM) olacak şekilde 8 ay hat açık kalıyor diye biliyorum. Ben TR iPhone 11 fiyatına, 13 Pro alır bu aksiyonları da göze alırım diyorsan alınabilir. İleride değişir mi bilemiyoruz. Kalan 4 ayda iPhone 6-7 filan yanında taşırsan onun ICloud'u ile aramalara, Wi-Fi ilede onun internetine vs. baglanırsın. Çok detay mevcut, önce iyice bir araştırıp almanda yarar var.

Tr cihazı alacak isem hangini önerirsiniz

Ben olsam düz 13 almazdım. Pro modeller bakılabilir, IMEI hakkında net bilgim yok. Türkiye'den alacaksanız bu fiyata telefonlar var. S22, S23 FE, Poco X6 Pro, Realme GT 2 Pro var.

iPhone 15'e karar verdim mavi rengine kılıf ekran koruyucu ve adaptör önerebilir misiniz? Apple sitesinde kredi kartı geçiyor diğer sitelere güvenemiyorum. Kılıf 500 TL altı olursa sevinirim.

Hocam işinize karışmak gibi olmasın da 13 Pro düz 15'ten birçok yönüyle iyi cihaz. 13 Pro almanızdan yanayım. Ekran koruyucu Mcdodo öneririm fiyatı bir çıt yüksek ama kesinlikle değer ben kendi telefonumda kullanıyorum çok memnun kaldım. Adaptörü Apple'ın kendi adaptörünü almalısınız ya Apple sitesinden ya da 3 bilindik market zincirinden alın derim bu yerlere güvenebilirsiniz. Kılıf konusunda öneride bulunamayacağım MagSafe destekli bir şey alın derim.

Geri
Yukarı