20.000 TL hazır sistem önerisi

Hocam soğutucu eklerim eklemesinedr soğutucu olarakta ganepower koymuslsr birtek ne kadar kaliteli bilmeliyorum gamepower sonucta
Soğutucuyu ayrı alın hocam. Bütçeniz ne kadar? Ona göre birşey söyleyebilirim.

Arkadaşlar ekran kartı AMD sorunlu dendiği için NVIDIA olsa iyi olur. RTX 3070 duşunuyorum. Butun parcalar hazir olmasi gerekiyor maalesef site uzerinden. M.2 SSD olarak da 500GB yeterli olmaz ve HDD icinde yavas diyorlar. Bu yuzden 1TB dusunuyorum. Onerilerinizi bekliyorum. Simdiden teşekkürler iyi gunler.
Bütçe artarsa 3070 Ti var NOVA-3070Ti / INTEL i5-12400F / ASUS TUF GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB / 16GB RAM / 512GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Soğutucuyu ayrı alın hocam. Bütçeniz ne kadar? Ona göre birşey söyleyebilirim.
Hocam ayrı almak bidaha kasayi acip takmakla falan uğraşmak istemiyorum aslinda. Gamepower soğutucu cok kotu calisir alma daha iyi derseniz mecbur ek olarak alip takmak gerekir ancak bu kolay bir iş mi bilmiyorum. Birde acaba o lian li lancool kasadan fan cikiyor mu cunku aşşağida fan seçenekleri var. Eger icinden fan ciksa fan secenegi koyarlarmiydi ordan fan secmem gerekiyor mu yoksa icinden zaten cikar mi

Hocam ayrı almak bidaha kasayi acip takmakla falan uğraşmak istemiyorum aslinda. Gamepower soğutucu cok kotu calisir alma daha iyi derseniz mecbur ek olarak alip takmak gerekir ancak bu kolay bir iş mi bilmiyorum. Birde acaba o lian li lancool kasadan fan cikiyor mu cunku aşşağida fan seçenekleri var. Eger icinden fan ciksa fan secenegi koyarlarmiydi ordan fan secmem gerekiyor mu yoksa icinden zaten cikar mi
@SCN

@SCN
Ayrı alın, uğraşmaktan korkmayın hocam. Kasalarla beraber fan takılı olarak gelir. O ayrı bir seçenek

Ayrı alın, uğraşmaktan korkmayın hocam. Kasalarla beraber fan takılı olarak gelir. O ayrı bir seçenek
Peki soğutucu ayri aliyorum fan ise ayri almiyorum zaten kasadan cikiyor degil mi. Sogutucu olarak oneriniz nedir? SE-214-XT bi arkadaş bunu onermisti.

Peki soğutucu ayri aliyorum fan ise ayri almiyorum zaten kasadan cikiyor degil mi. Sogutucu olarak oneriniz nedir? SE-214-XT bi arkadaş bunu onermisti.
Hocam bütçeniz güzel. Bence 224 XT almanız daha iyi olur. Hangi sistemi alıyorsunuz ben tam anlamadım 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı