20.000 TL laptop önerisi

Bütçe
15-20 bin
Arkadaşlarıma sorduğumda hep farklı cevaplar veriyorlar birisi MSI al(pahalı bence :p)diyor. Diğer arkadaşımsa;
Monster laptop al diyor şöylede bir şey var bazı insanlar Monster laptoplardan şikayetçi ne yapacağımı pek bilmiyorum zaten bu konularda biraz cahil olduğumu bildiğimden de aklım karışıyor.

Neyse kısaca aklım karışık. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. (yeni mayıs laptop önerisi gelse çok işime yarardı :( )
Ben bunu öneririm aynısını kullanıyorum hiçbir sorunu yok taş gibi

Arkadaşlarıma sorduğumda hep farklı cevaplar veriyorlar birisi MSI al(pahalı bence :p)diyor. Diğer arkadaşımsa;
Monster laptop al diyor şöylede bir şey var bazı insanlar Monster laptoplardan şikayetçi ne yapacağımı pek bilmiyorum zaten bu konularda biraz cahil olduğumu bildiğimden de aklım karışıyor.

Neyse kısaca aklım karışık. Ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. (yeni mayıs laptop önerisi gelse çok işime yarardı :( )
https://www.itopya.com/lenovo-ideap...2gb-ssd-156-fhd-165hz-_u18135#bTableUrunDetay şuna bir bak

O fiyattaki laptopların aslında hepsi neredeyse aynı, bu seviyeli bütçelerde marka daha önemli. Ben olsam Monster ve MSI arasında MSI seçimi yapardım çünkü birisi kendisi üretirken diğeri çinden anlaşmayla satın aldığı ürüne logo basıyor.

O fiyattaki laptopların aslında hepsi neredeyse aynı, bu seviyeli bütçelerde marka daha önemli. Ben olsam Monster ve MSI arasında MSI seçimi yapardım çünkü birisi kendisi üretirken diğeri Çin'den anlaşmayla satın aldığı ürüne logo basıyor.

Marka önemli değil model önemli Monster'ın da MSI kasa olan iyi modelleri var MSI'ın da Monster'dan beter kötü modelleri var modele bakmak lazım markaya değil.

Marka önemli değil model önemli Monster'ın da MSI kasa olan iyi modelleri var MSI'ın da Monster'dan beter kötü modelleri var modele bakmak lazım markaya değil.
Aynı segmentte bulunup da dediğini desteklen bir model varsa yazar mısın lütfen iki marka için, mesela monsterın şu modeli msi'ın şu modelinden daha iyi çünkü şu şu şu +ları var. Diğer okuyanlar da fikir sahibi olsun modeller hakkında.

Aynı segmentte bulunup da dediğini desteklen bir model varsa yazar mısın lütfen iki marka için, mesela Monster'ın şu modeli MSI'ın şu modelinden daha iyi çünkü şu şu şu artıları var. Diğer okuyanlar da fikir sahibi olsun modeller hakkında.

Mesela v11.4-v11.5 modelleri MSI'ın GF modellerinden daha iyi ama 3050 Ti oldukları için alınmaz bu bütçede 20K bütçede mantıklı 2 model var biri Ideapad Gaming 3'ün 5600H-5800H 3060 modeli diğeri ise Acer Nitro 5'in 5600H-5800H 3060 olan modellerin dışında 20k bütçede başka model alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı