20.000 TL laptop önerisi

Bütçe
20.000-25.000T

Wopsle

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Ben 20-25k fiyat bandında bir laptop arıyorum. HP önermezseniz sevinirim. (bir defa ağzım yandı da.) 16 GB RAM'li modelleri atarsanız çok mutlu olurum. Ekran kartı de RTX 3050 Ti falan olsa yeter. (yakın fiyatlarda daha iyisini bulabilirseniz neden olmasın. :)) bilindik bir marka olsa çok güzel olur. (Monster, ASUS, Excalibur vs.) İşlemci de ısınma sorunundan dolayı AMD pek tercih etmek istemiyorum. Tabii eğer ısınma sorunu yaşatmayacak bir model varsa oda olur. Başka bir kriter aklıma gelmiyor şu an. Şimdiden çok teşekkür ederim :)

Monster almayın.
Hocam neden herkes öyle diyor? Benim bir iki arkadaşım memnun. Isınma sorunu varmış sanırım. Fakat ömür boyu garantisi mevcutmuş.

Monster almayın.
Hocam neden herkes öyle diyor? Benim bir iki arkadaşım memnun. Isınma sorunu varmış sanırım. Fakat ömür boyu garantisi mevcutmuş.

Ezberden başka bir şey değil boşverin içinize siniyorsa alın.

Geri
Yukarı