20.000 TL laptop önerisi

Bütçe
20.000-25.000T
Ben şu sıralar laptop alacak olsam HP Victus alırdım ama Asus'un iyi modellerinden ya da Lenovo Ideapad Gaming 3'lerden bir şey de bakabilirsin.
Hocam zahmet olmazsa önerdiğiniz modellerden bir kaçının linkini atabilir misiniz?

Buna bak gayet güçlü fiyatına göre. 8GB Ram eklersin kullanırsın.

Hocam ram 8 ve acer nitroda ısınma sorunu var diye biliyorum.

Marka takıntınız varsa buna bakabilirsiniz gayet iyi model.

Hocam zahmet olmazsa önerdiğiniz modellerden bir kaçının linkini atabilir misiniz?

Hocam ram 8 ve acer nitroda ısınma sorunu var diye biliyorum.
Acer nitroda bildiğim kronik ısınma sorunu yok hocam. Ram ise yükseltilebilir. Bu fiyata daha iyi performanslı laptop bulabileceğinizi sanmıyorum.

Marka takıntınız varsa buna bakabilirsiniz gayet iyi model.

Yok hocam takıntım. Fakat bir sorun yaşadığımda karşımda bir muhattap bulmak isterim.

Yok hocam takıntım. Fakat bir sorun yaşadığımda karşımda bir muhatap bulmak isterim.

Takıntınız yok ise bu bütçede en iyisi bunlar. Ben olsam Monster alırdım MUX Switch ve Max-P ekran kartına sahip.

Hocam neden herkes öyle diyor? Benim bir iki arkadaşım memnun. Isınma sorunu varmış sanırım. Fakat ömür boyu garantisi mevcutmuş.

Hocam neden herkes öyle diyor? Benim bir iki arkadaşım memnun. Isınma sorunu varmış sanırım. Fakat ömür boyu garantisi mevcutmuş.

Aynı mesajı iki kere atmışsınız. Ömür boyu dedikleri evinize kargo getirtip bilgisayarı 2 gün ellerinde tutup geri vermeleri mi?

Monster'ın Clevo kasalı modelleri kötü ama Tongfang kasalı modelleri gayet iyi sorun çıkarmıyor.

O modeller sorun çıkartmıyorsa alınabilir ama ben yine de tavsiye etmiyorum bütçe 25k ise aynı muadilde farklı marka varsa onu alın.

Hocam RAM 8 ve Acer Nitro'da ısınma sorunu var diye biliyorum.

Acer Nitro'da ısınma sorunu vs yok üstüne soğutması çok çok iyi ama RAM slotu var mı bilmiyorum.

Bende bunu almayı düşünüyorum 1TB olan versiyonunu tavsiye ederim alırsanız kullanıcı yorumunu da paylaşır mısınız konu açıp.

Aynı mesajı iki kere atmışsınız. Ömür boyu dedikleri evinize kargo getirtip bilgisayarı 2 gün ellerinde tutup geri vermeleri mi?

O modeller sorun çıkartmıyorsa alınabilir ama ben yine de tavsiye etmiyorum bütçe 25k ise aynı muadilde farklı marka varsa onu alın.

Acer Nitro'da ısınma sorunu vs yok üstüne soğutması çok çok iyi ama RAM slotu var mı bilmiyorum.

Bende bunu almayı düşünüyorum 1TB olan versiyonunu tavsiye ederim alırsanız kullanıcı yorumunu da paylaşır mısınız konu açıp.

Yazdıklarınız tamamen ezber.

Yeni konular

Geri
Yukarı