20.000 TL laptop tavsiyesi

soon

Hectopat
Merhaba, endüstri mühendisliği öğrencisi kardeşim için laptop arıyorum. Bölümünde gördüğüm kadarıyla programlama, tasarım ve modellleme (SolidWorks) tarzı işlerle uğraşılıyor. Bunları rahatça çalıştırabileceği, hafif bir laptop arayışı içerisindeyim. Bütçe maksimum 1-2 bin TL kadar yukarı çıkabilir, mümkünse belirttiğim fiyattan öneri atarsanız daha iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, endüstri mühendisliği öğrencisi kardeşim için laptop arıyorum. Bölümünde gördüğüm kadarıyla programlama, tasarım ve modellleme (SolidWorks) tarzı işlerle uğraşılıyor. Bunları rahatça çalıştırabileceği, hafif bir laptop arayışı içerisindeyim. Bütçe maksimum 1-2 bin TL kadar yukarı çıkabilir, mümkünse belirttiğim fiyattan öneri atarsanız daha iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

O fiyata düzgün bir laptop yok ama bütçeniz 35 40 çıkabilirse idi önerilecek kalitede güzel laptoplar işinizi görecektir.

20 bine masaüstü düşünürseniz Taşıma gibi bir engel yoksa önerebilirim bu fiyata laptop Ekran kartları genelde 4 GB oluyor 8 GB RAM üstü zor bulunuyor Solid Works için bu tarz özellikler zorlar.

Geri
Yukarı