20.000 TL oyun için laptop önerisi

Bütçe
20000

LawedeZ

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an masaüstü kullanıcısıyım ve bunu satıp dizüstü (laptop) bir bilgisayar almak istiyorum hem kullanış açısından yanında taşıyıp her yerde kullanabilme avantajı için, film izlemeyi seven biriyim, yataktayken izlemek benim için daha rahat oluyor. Şu anki monitörüm 24inç olsa bile göremiyorum yatağımdan, filmden çok oyun için de performansının iyi olmasını istiyorum. Bütçe biraz esneyebilir.

Oynadığım oyunlar:

League of Legends.
Valorant.
Devour.
CS:GO
Friday the 13th.
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.
Rocket League.
Euro Truck Simulator 2.
GTA V.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an masaüstü kullanıcısıyım ve bunu satıp dizüstü (laptop) bir bilgisayar almak istiyorum hem kullanış açısından yanında taşıyıp her yerde kullanabilme avantajı için, film izlemeyi seven biriyim, yataktayken izlemek benim için daha rahat oluyor. Şu anki monitörüm 24inç olsa bile göremiyorum yatağımdan, filmden çok oyun için de performansının iyi olmasını istiyorum. Bütçe biraz esneyebilir.

Oynadığım oyunlar:

League of Legends.
Valorant.
Devour.
CS:GO
Friday the 13th.
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.
Rocket League.
Euro Truck Simulator 2.
GTA V.

Tongfang kasaya (ısınma sorunu olacağını sanmıyorum) sahip ekran kartı 80+15 yani 95 watt işlemciside bu fiyatta 11400H falan olmasına rağmen 12500H. Gayet alınabilir Monster olmasına rağmen. Tüm oyunları oynuyorsun bu arada MacBook falan önermek zor.

Buna bakın derim işlemcisi gayet güçlüdür ekran kartı ise 3060 olsa daha iyi olurdu ama 3060 ekran kartlı laptoplar en az 24K'dan başlıyor. 3050 Ti' da dediğiniz oyunlar için gayet yeterli olacaktır. Kasa açısından da hoş duruyor bence.

Buna bakın derim işlemcisi gayet güçlüdür ekran kartı ise 3060 olsa daha iyi olurdu ama 3060 ekran kartlı laptoplar en az 24K'dan başlıyor. 3050 Ti' da dediğiniz oyunlar için gayet yeterli olacaktır. Kasa açısından da hoş duruyor bence.

Max-Q 75watt değmez.

Buna bakın derim işlemcisi gayet güçlüdür ekran kartı ise 3060 olsa daha iyi olurdu ama 3060 ekran kartlı laptoplar en az 24K'den başlıyor. 3050 Ti'da dediğiniz oyunlar için gayet yeterli olacaktır. Kasa açısından da hoş duruyor bence.

Daha iyi olacaksa ek fiyat koyabilirim çünkü 3yıl değiştirmeyi düşünmüyorum.

Daha iyi olacaksa ek fiyat koyabilirim çünkü 3yıl değiştirmeyi düşünmüyorum.
Mesela bu laptopa bakabilirsiniz oyunlarda performansı daha iyi olur ama bütçeyi aşmak gerekecek. İşlemcisi HP' dekine göre biraz zayıftır ama çok işlemci isteyen uygulama kullanmıyorsanız çok sorun olmaz.

Mesela bu laptopa bakabilirsiniz oyunlarda performansı daha iyi olur ama bütçeyi aşmak gerekecek. İşlemcisi HP' dekine göre biraz zayıftır ama çok işlemci isteyen uygulama kullanmıyorsanız çok sorun olmaz.

RTX 3060 bulundurması çok iyi ancak RAM'in single channel olduğunu da belirtmek gerek. Dual channel olması için bir 16 GB daha RAM eklenmesi gerek ve Acer garanti kapsamından çıkmaması için kendi teknik servisinin takmasını zorunlu tutuyor. Fiyatlarının da yüksek olduğunu söylüyor bu sitede alan kullanıcılar.

Hocam iyi olsun 5 fazla olsun.

Hocam iyi olsun 5 fazla olsun.

Onun 5 fazlası da bu bütçe ne?

Geri
Yukarı