20.000 TL sistem önerisi

3060 OC 6600 XT performansı bile veremez. 6700 XT'nin yanına bile yaklaşamaz.
9000 TL link:MSI RADEON RX 6700 XT MECH 2X 12GB GDDR6 192Bit AMD Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Şu teste bakarsanız 3060 Ti bile 6700XT'yi geçemiyor düz 3060 nasıl geçebilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam overclocklu derken üstte attığı RX 6700XT ASUS'dan bahsediyor.

Bu sistemi nasıl birleştirerek alabilirim ekran kartı dışında montaj yapmayı bilmiyorumda.

Hocam kasayı Zalman n5, anakartı B550mk ile değiştirip bu hazır sistemi alabilirsiniz.
Daha uygun fiyatlı isterseniz aynı sistemin 5600 hali. Dediğim parçalarla değiştirip alabilirsiniz.

3060 paylaşmadım ki zaten. Asus Dual 6700 xt OC versiyonu paylaştım.
Pardon hocam ben alttaki ekran kartı linkine bakmışım.

Hocam kasayı Zalman n5, anakartı B550mk ile değiştirip bu hazır sistemi alabilirsiniz.
Daha uygun fiyatlı isterseniz aynı sistemin 5600 hali. Dediğim parçalarla değiştirip alabilirsiniz.

Pardon hocam ekran kartı linkinde 3060 gözüküyor bende.
Evet 5700x sistem fiyatına göre gerçekten güzel duruyor. Bir tek RAM'lere pek içim sinmedi onları değiştirdim.

Link : Majesty Silver | AMD Ryzen 7 5700X | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Ek olarak, hazır sistem satın alındığında garanti sürecinin işleyişi hakkında pek tecrübe sahibi olmadığım için çok sıcak bakamıyorum. Bileşenleri tek tek kendi garantileri dahilinde almak uzun vadede her türlü daha mantıklı geliyor bana. Sonuç olarak; bizim paylaştığımız sistemler arasından, konu sahibinin de kendi araştırmasını yaparak bileşenleri parça halinde satın almasını daha doğru buluyorum.

Son düzenleme:
İşlemci;

Anakart;

RAM;

GPU;

SSD;

PSU;

Soğutucu;

Kasa;

NOT; Sistem 22K ama bileşenler bütçeye göre iyi.

İşlemci;

Anakart;

RAM;

GPU;

SSD;

PSU;

Soğutucu;

Kasa;

Not; sistem 22K ama bileşenler bütçeye göre iyi.

Bu sistemi nasıl birleştirerek alabilirim ekran kartı dışında montaj yapmayı bilmiyorumda.

Evet 5700X sistem fiyatına göre gerçekten güzel duruyor. Bir tek RAM'lere pek içim sinmedi onları değiştirdim.

Link: Majesty Silver | AMD Ryzen 7 5700X | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Ek olarak, hazır sistem satın alındığında garanti sürecinin işleyişi hakkında pek tecrübe sahibi olmadığım için çok sıcak bakamıyorum. Bileşenleri tek tek kendi garantileri dahilinde almak uzun vadede her türlü daha mantıklı geliyor bana. Sonuç olarak; bizim paylaştığımız sistemler arasından, konu sahibinin de kendi araştırmasını yaparak bileşenleri parça halinde satın almasını daha doğru buluyorum.

Hocam bu sistem çok iyi kasayı değiştirebilirseniz daha iyi olur.

Zalman N5 MF güzel bir kasadır. Ön taraf tamamen mesh yapıda, 3 ön 1 egzoz fan bulunuyor. Fiyatı için gayet güzel olduğunu düşünüyorum. (özelleştirme kısmından bakıp kontrol edebilirsiniz.)

Gördüm hocam bende onu atacaktım.

Gördüm hocam bende onu atacaktım.

Hocam RAM'ler t Force Vulkan yapılarak bu sistemde alınabilir.

Son düzenleme:
Evet 5700X sistem fiyatına göre gerçekten güzel duruyor. Bir tek RAM'lere pek içim sinmedi onları değiştirdim.

Link: Majesty Silver | AMD Ryzen 7 5700X | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Sanırım bu sistemi alacağım çok teşekkür ederim iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı