20.000 TL sistem önerisi

Yorumlarına bakınca ekran kartına çok büyük pay verilip işlemci ve anakarta o kadar pay verilmediğinden bahsetmişler fiyatlandırmalara bakınca da hak vermedim değil BLADE-3070 hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?

Blade 3070 dede aynı işlemci var 3070 kesinlikle alınmaz NVIDIA fan boy u değilseniz
8 GB vramı var çünkü
Ve r5 5600 RX6800 için yeterli.

Yorumlarına bakınca ekran kartına çok büyük pay verilip işlemci ve anakarta o kadar pay verilmediğinden bahsetmişler fiyatlandırmalara bakıncada hak vermedim değil blade-3070 hakkında ne düşünüyorsunuz acaba ?

kusura bakmayın çok bilgim olmadığından soruyorum kutulu işlemciden kastınız nedir sistemde neyi değiştirmem lazım yani ?
5600 TRAY olan işlemciyi, 5600 kutulu versiyonu ile değiştirmek lazım. Veya https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-se-214-xt-argb-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu bunu almak lazım.

5600 TRAY olan işlemciyi, 5600 kutulu versiyonu ile değiştirmek lazım. Veya ID-COOLING SE-214-XT ARGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu Fiyat bunu almak lazım.
anladım hocam teşekkür ederim yukarıda bir arkadaş nvidia fanboyu değilsen 3070 alınmaz demiş sen bu konu hakkında ne düşünüyorsun sence dediğin değişikliği yaptığımda bu sisteme bu para verilirmi ? herhangi bir eksiği var mı ekleme yapılmalımıdır ? son olarak ben genellikle fps oyunları oynuyorum bu yüzden işlemcinin iyi olması gerektiği söyleniyor. bu işlemci yeterli midir yoksa değişmelimiyim ?

Blade 3070 dede aynı işlemci var 3070 kesinlikle alınmaz NVIDIA fan boy u değilseniz
8 GB vramı var çünkü
Ve r5 5600 RX6800 için yeterli.
Açıkçası gerek isminden gerekse sürekli uptade almasından nvida daha güvenli hissetiriyor bu sistemi nvida ya çevirerek yapma lüksümüz varmı ?

anladım hocam teşekkür ederim yukarıda bir arkadaş nvidia fanboyu değilsen 3070 alınmaz demiş sen bu konu hakkında ne düşünüyorsun sence dediğin değişikliği yaptığımda bu sisteme bu para verilirmi ? herhangi bir eksiği var mı ekleme yapılmalımıdır ? son olarak ben genellikle fps oyunları oynuyorum bu yüzden işlemcinin iyi olması gerektiği söyleniyor. bu işlemci yeterli midir yoksa değişmelimiyim ?
6800 olan sistem üzerinde aynı işlemci bulunuyor. Saf oyun için 6800 daha mantıklı. 3070 ve 6800 testlerine bakabilirsiniz.

Anladım hocam teşekkür ederim yukarıda bir arkadaş NVIDIA fanboyu değilsen 3070 alınmaz demiş sen bu konu hakkında ne düşünüyorsun sence dediğin değişikliği yaptığımda bu sisteme bu para verilir mi? Herhangi bir eksiği var mı ekleme yapılmalı mıdır? Son olarak ben genellikle FPS oyunları oynuyorum bu yüzden işlemcinin iyi olması gerektiği söyleniyor. Bu işlemci yeterli midir yoksa değişmeli miyim?

Açıkçası gerek isminden gerekse sürekli Update almasından NVIDIA daha güvenli hissetiriyor bu sistemi NVIDIA'ya çevirerek yapma lüksümüz var mı?

NVIDIA tarafında en fazla 3070 alabilirsiniz
Ve AMD de sürekli güncelleme alıyor.

NVIDIA tarafında en fazla 3070 alabilirsiniz
Ve AMD de sürekli güncelleme alıyor.
6800 olan sistem üzerinde aynı işlemci bulunuyor. Saf oyun için 6800 daha mantıklı. 3070 ve 6800 testlerine bakabilirsiniz.
Acaba şu sistem hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyim ? Gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz teşekkür ederim.

Tek tek daha kaliteli parçalarla toplanabiliyor.
hocam gerçekten işin ehli bir insan duruyorsunuz hak verirsinizki günümüzde pc toplamak imkansıza yakın bende aldığım pc den pişman olmak istemiyorum bu yüzden acaba daha önce dediğiniz gibi pc topladınızmı 20bin civarı az altı üstü olabilir bu miktarıın yada toplamayı düşünüyor musunuz yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim.

Geri
Yukarı