20.000 TL sistem önerisi

23.200TL

Buna bakabilirsiniz.

Çok çok teşekkür ederim son olarak fiyatı biraz düşürmek için ekran kartını nasıl düşürebiliriz performası çok etkilemeden fiyat düşürme imkanımız var mı?

Anakart B450 yapılabilir ancak eski bir işlemci ile BIOS güncellemesi yapmak gerekir
Soğutucu Dark Freezer X96 yapılabilir
Ekran kartı ise bir alt modeli 3070 ve GD6X 3060 Ti 3070'e yakın performans verdiği için bu karta bakabilirsiniz

Anakart B450 yapılabilir ancak eski bir işlemci ile BIOS güncellemesi yapmak gerekir
Soğutucu Dark Freezer X96 yapılabilir
Ekran kartı ise bir alt modeli 3070 ve GD6X 3060 Ti 3070'e yakın performans verdiği için bu karta bakabilirsiniz
hocam tekrardan çok teşekkürler yarın bu dediğiniz değişikliklere bakıp sistemi almayı düşünüyorum son olarak değişikleri yapsak veya yapmasak internette okumuştum işlemci,anakart veya ekran kartı arasındaki uyumsuzluktan ''dalgalanma'' diyorlardı sanırım bir performas kaybı oluyormuş sizin verdiğiniz sistemde böyle bir şey değişiklik yapsak bile mümkünmü ?

Hocam tekrardan çok teşekkürler yarın bu dediğiniz değişikliklere bakıp sistemi almayı düşünüyorum son olarak değişikleri yapsak veya yapmasak internette okumuştum işlemci, anakart veya ekran kartı arasındaki uyumsuzluktan "dalgalanma" diyorlardı sanırım bir performans kaybı oluyormuş sizin verdiğiniz sistemde böyle bir şey değişiklik yapsak bile mümkün mü?
Rica ederim.
Darboğazdan bahsediyorsunuz sanırım R5 5600 3080 besleyebilecek güçte
1080P vE 2K çözünürlükte bu sistem darboğaz yapmaz.

Geri
Yukarı