20.000 TL üniversite laptop önerisi

Berk1278

Centipat
Daha fazla  
https://www.hepsiburada.com/msi-bra...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000UKI58

Selam arkadaşlar ben bu yıl üniversiteye gideceğim bundan dolayı bir laptopa ihtiyacım var. Oyun amaçlı almayı düşünmüyorum ama boş zamanım olursa R6 gibi çok iyi sistem istemeyen oyunlar oynarım. Piyasada biraz araştırma yaptıktan sonra yukarıdaki model dikkatimi çekti.( 1TB alanı, soğutmasıve işlemcisiyle özellikle).ama pil ömrü, genel olarak laptopun ne kadarlık bir ömrü olur tarzı cevapları bulamadım yardımcı olur musunuz? Anlattıklarıma göre daha iyi bir laptop da önerebilirsiniz bütçem 20000.

https://www.hepsiburada.com/msi-bra...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000UKI58

Selam arkadaşlar, ben bu yıl üniversiteye gideceğim bundan dolayı bir laptopa ihtiyacım var. Oyun amaçlı almayı düşünmüyorum ama boş zamanım olursa R6 gibi çok iyi sistem istemeyen oyunlar oynarım. Piyasada biraz araştırma yaptıktan sonra yukarıdaki model dikkatimi çekti.( 1TB alanı, soğutmasıve işlemcisiyle özellikle).ama pil ömrü, genel olarak laptopun ne kadarlık bir ömrü olur tarzı cevapları bulamadım yardımcı olur musunuz? Anlattıklarıma göre daha iyi bir laptop da önerebilirsiniz bütçem 20000.

AMD ekran kartı modellere sakın bulaşma RTX al geç.

Artı -1 Eksi
Bu laptopu alabilirsin. Pil ömrü gayet iyi.

Ekranı küçük olmasa düşünülebilir aslında :D

AMD ekran kartı modellere sakın bulaşma RTX al geç.
bir arkadaşım ısrarla bu modelin fiyatının çok iyi olduğunu söylüyor 3060 olduğundan evet iyi ama hem acer teknik servisi kötü diyorlar hemde bazı insanlar çok ısındığından bahsetmiş(bazıları da sürekli övmüş çok iyi diye) bende anlamadım sizin düşünceniz ne hocam

Bir arkadaşım ısrarla bu modelin fiyatının çok iyi olduğunu söylüyor 3060 olduğundan evet iyi ama hem Acer teknik servisi kötü diyorlar hem de bazı insanlar çok ısındığından bahsetmiş(bazıları da sürekli övmüş çok iyi diye) bende anlamadım sizin düşünceniz ne hocam.

Acer teknik servisinin nasıl olup olmadığını bilmiyorum ama fiyatı çok iyi bilgisayarın.

Bir arkadaşım ısrarla bu modelin fiyatının çok iyi olduğunu söylüyor 3060 olduğundan evet iyi ama hem Acer teknik servisi kötü diyorlar hem de bazı insanlar çok ısındığından bahsetmiş(bazıları da sürekli övmüş çok iyi diye) bende anlamadım sizin düşünceniz ne hocam.

Acer Nitro serisi çok iyi değil benim düşüncem ama HP omena göre daha az ısınır onu söylemeliyim şahsi fikrim oyun odaklı oynayacaksanız 17.3 ekranlı en az 144Hz bir PC almanız ekran kartı size kalmış RTX 3050'den başlar yalnız ders odaklı film vs. diyorsanız yukarıda arkadaş ASUS PC atmış ASUS'un kalitesini tartışmak bizim haddimize olmaz direkt öyle bir PC alın derim batarya konusuda iyi diyor arkadaş. Acer kötü olacağını düşünmüyorum bu PC'lerde ısınma olur onu da sağlam bir macun ile giderebilirsiniz. RTX 3060 olmasından ziyade Max-P olmasına dikkat edin.

Ayrıca Acer ürünü 95 W mış 3060 yani kısacası çöp :D ayrıca Single 16 GB RAM var şimdi daha da çöp oldu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı