20.000 TL'ye İtopya'ya RX 6700 XT sistem gelir mi?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Bütçem 20.000 TL ve 3060 12 GB veya 6700XT düşünüyorum. Çevremizde Vatan'ı saymazsak 2 tane bilgisayar bileşenleri satan yer var. Birisi İtopya birisi Gaming gen. İtopya büyükçekmece, Gaming Gen Ümraniye'de. Ümraniye'de karşıda bize uzak, en yakın yer İtopya. Bende İtopya'dan almak istiyorum ama internetten baktım ve bulamadım ben de hazır olarak alacağım sistemi. Açıkçası internetten almak istemiyorum. Bu bilgisayardan 1 dakika kurtulsam zaman karı o kadar kötü bu bilgisayar. Ayrıca en geç 1 aya alacağım muhtemelen sistemi. Sizce gelir mi o zamana kadar kaliteli bir sistem? Bana bazıları İtopya pahalı Gaming Gen'den falan al dediler ama orada dediğim gibi karşıda çok uzak bir de İstanbul trafiğini katarsak öğlen çıkarsak akşam döneriz yani sizce Gaming gen, Sinerji gibi yerlere yönelmeli miyim yoksa internetten mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam görüp elden almak elbet daha iyi. Sistemler de bence zamlardan önce 1 kez daha gelir sonra gelmez. Malum dolar 26'yı geçti. 1080p'de oynayacaksanız 12gb 3060 ve 6700xt arasında çok fark olmaz. 2k oynayacaksanız 6700xt 3060'a fark atar.

Hocam görüp elden almak elbet daha iyi. Sistemler de bence zamlardan önce 1 kez daha gelir sonra gelmez. Malum dolar 26'yı geçti. 1080P'de oynayacaksanız 12 GB 3060 ve 6700XT arasında çok fark olmaz. 2K oynayacaksanız 6700XT 3060'a fark atar.

Hocam alacağım monitör 2K destekler mi bilmiyorum ama muhtemelen desteklemez. IPS panel 165Hz ASUS TUF düşünüyorum ama bilmiyorum.

Bu güzeldir, internetten alırsan sanırım daha iyi olur.

Hocam benim bütçem 27-30 bin civarı olacak. 20 veya 22K'ya bir 6700XT sistem alsam bir de kalan paraya monitör, kulaklık, klavye, XL mouse pad alsam olur mu? Yani kaliteli olur mu o fiyat bandında olan ürünler. Monitöre 5k-6k veririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı