20.000 TL'ye İtopya'ya RX 6700 XT sistem gelir mi?

Hocam bir de bunun PSU'su kötüymüş sanırım ben birkaç yerde baktım da.
PSU guzel.

Alternatif sistem bu alinir NVIDIA isteniyorsa. 6700 XT alirim ben sahsen ama NVIDIA sevenler icin olabilir bu.

9 bine Klavye mouse monitor alinir. 2. elde garantili Apex Pro'lar ya da G Pro'lar bulunabilir.

PSU guzel.

Alternatif sistem bu alinir NVIDIA isteniyorsa. 6700 XT alirim ben sahsen ama NVIDIA sevenler icin olabilir bu.

9 bine Klavye mouse monitor alinir. 2. elde garantili Apex Pro'lar ya da G PRO'lar bulunabilir.

Hocam ben zaten normal olarak NVIDIA alacaktım ama 3070 falan 8 GB. 3060 12 GB alacağım ama 6700XT daha iyi. Driverdan tırsıyorum bir tık AMD'nin.

Ayrıca QHD'de bariz 3070 üstünlüğü var 6700XT'yle karşılaştırdığımızda.

3060 ve 6700XT fiyat olarak rakip olabilir ancak performans olarak karşılaştırmaya gerek bile yok.
Diğer arkadaşlar bu sistemi atmış fiyatı gayet uygun. B550 anakart koymuşlar.

Hocam 8 GB olmasından korkuyorum ben. 12 falan olsa düşünmeden 3070 alırım zaten. Ama QHD'de bariz NVIDIA üstünlüğü var.

Ayrıca QHD'de bariz 3070 üstünlüğü var 6700XT'yle karşılaştırdığımızda.

Hocam 8 GB olmasından korkuyorum ben. 12 falan olsa düşünmeden 3070 alırım zaten. Ama QHD'de bariz NVIDIA üstünlüğü var.
8 GB VRAM günümüz için yeterli ve önümüzdeki birkaç yıl daha götürecektir. Sonrasını oyunların gidişatı belirleyecek. Ben şahsen fiyatlar bu kadar yakınken nvidia tercih ederdim.

8 GB VRAM günümüz için yeterli ve önümüzdeki birkaç yıl daha götürecektir. Sonrasını oyunların gidişatı belirleyecek. Ben şahsen fiyatlar bu kadar yakınken NVIDIA tercih ederdim.

Hocam sonrası önemli ben uzun süre parça değişikliği yapmayacağım aile parasıyla alıyorum çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı