20.000 TL'ye kadar Gaming laptop önerisi

epochN

Hectopat
Herkese selam. Hayırlı ramazanlar hayırlı iftarlar. Maksimum 20.000 liraya kadar başlıkta da belirttiğim üzere Gaming laptop arıyorum. Kardeşime alacağım kullanım amacı hem ders hem de oyun oynamak olacak. Yerine göre ilerleyen zamanlarda dersleri için gerekli programlar vesaire de olabilir tabii. Sıcaklık konusunda problem yaşatmayacak performansı iyi bizi üzmeyecek laptop önerilerinizi bekliyorum. 16 GB RAM olması ilk tercihimdir. 20.000 aşağısına olursa sevinirim en son çare 20.000 diyorum kendime :D Şimdiden teşekkürler herkese.

RAM 8 GB atılan ürünlerde.
Benim kullandığım model var RTX3050 Tİ İ5-12500H 8x2 4800Mhz Ram fakat çok tavsiye edilen ürün değil. ve 8GB ram çok yeni nesil oyunlar için yetersiz kalıyor ortalama oyunları oynatır diye düşünüyorum.

Benim kullandığım model var RTX3050 Tİ İ5-12500H 8x2 4800Mhz Ram fakat çok tavsiye edilen ürün değil. ve 8GB ram çok yeni nesil oyunlar için yetersiz kalıyor ortalama oyunları oynatır diye düşünüyorum.
Sonrada uğraşmak istemediğim için direk 16 olmasını istiyorum aslında.

Sonrada uğraşmak istemediğim için direk 16 olmasını istiyorum aslında.
@Artoria Pendragon hocam halleder bu arada RTX3060 bu fiyatta alabileceğiniz en iyi laptoplardan birisi RTX 3050Tİ ile arasında 10-20 FPS fark var ama 8GB ram'i sıkıntı ediyorsanız başka laptoplara bakabilirsiniz.

Üste atılan 3060 o fiyata alınacak en iyi cihazlardan bir tanesi ama yok ben yükseltme ile uğraşmam şimdi cihazım tam olsun diyorsanız bunu öneririm.

Benim cihazım hocam oyun performansını eve gidince söylerim şimdi nfs payback ultra ayarlar max 120FPS min 70 FPS Battlefield 2042 ultra ayarlar max 50 fps min 30 fps gibi gibi eve gidince bir kaç oyunda daha test ederim.

Geri
Yukarı