20.000 TL'ye kadar günlük kullanım için telefon önerisi

omre888

Yoctopat
Daha fazla  
2019 yılından beri Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum artık değiştirmenin vakti geldi. Genel olarak günlük kullanım için bir telefon alacağım, çok oyun oynayan biri değilim. AMOLED ve yüksek çözünürlüklü ekranı olmasını, işlemcisinin günlük kullanımda dahi yüksek sıcaklıklara çıkmamasını isterim, kamerasi ortalama olsa yeterlidir. OIS olmasını isterim ancak olmazsa sorun değil. Önerileriniz nedir? Benim bulduklarım:
Samsung Galaxy S22.
Samsung Galaxy S21 FE.
Samsung Galaxy S23 FE.
Aralarında en iyisi S22 gibi duruyor.

2019 yılından beri Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum artık değiştirmenin vakti geldi. Genel olarak günlük kullanım için bir telefon alacağım, çok oyun oynayan biri değilim. AMOLED ve yüksek çözünürlüklü ekranı olmasını, işlemcisinin günlük kullanımda dahi yüksek sıcaklıklara çıkmamasını isterim, kamerasi ortalama olsa yeterlidir. OIS olmasını isterim ancak olmazsa sorun değil. Önerileriniz nedir? Benim bulduklarım:
Samsung Galaxy s22.
Samsung Galaxy S21 FE.
Samsung Galaxy S23 FE.

S21FE kullanıyorum ve önermem pili çabuk bitiyor ve ısınıyor.

Samsung Galaxy S22.
Samsung Galaxy S21 FE.
Samsung Galaxy S23 FE.
Batarya sorun değilse S22, önemliyse S23 FE almanızı öneririm.

Batarya sorun değilse S22, önemliyse S23 FE almanızı öneririm.

Aralarında en iyisi S22 ama pil performansı kötü. Pili dert etmezsen S22 al, dert edersen S23 FE al.

Teşekkür ederim hocalarım Mate 10 Lite ile bile 1 günü rahat çıkarıyorum S22 ile hayli hayli çıkaracağımı düşünüyorum ha oldu ki çıkaramadım alırım kaliteli bir powerbank hiç sorun değil.

işlemcisinin günlük kullanımda dahi yüksek sıcaklıklara çıkmamasını isterim
Bunu istiyorsanız S22 önermem. Samsung özelinde S23 FE daha mantıklı. Ama onun da ön tasarım defekti var.

Alternatif düşünürseniz Huawei'den Honor'a geçiş daha kolay olabilir, o yüzden Honor 90 da bakabilirsiniz.

Bu fiyat segmentindeki işlemciler genelde Samsung üretimi (Dimensity hariç) olduğundan verimlilik sorunları baş gösterebiliyor.

Tercih sizin...

Bunu istiyorsanız S22 önermem. Samsung özelinde S23 FE daha mantıklı. Ama onun da ön tasarım defekti var.

Alternatif düşünürseniz Huawei'den Honor'a geçiş daha kolay olabilir, o yüzden Honor 90 da bakabilirsiniz.

Bu fiyat segmentindeki işlemciler genelde Samsung üretimi (dimensity hariç) olduğundan verimlilik sorunları baş gösterebiliyor.

Tercih sizin...

S22 çok mu ısınır hocam eğer AMOLED yanığı vs sorunlar olmayacaksa ısınmasına razıyım ancak öyle sorunlar baş gösterecekse alternatif bakmak daha doğru gibi.

Samsung Galaxy S22.
Samsung Galaxy S21 FE.
Samsung Galaxy S23 FE.

Günlük kullanım için 23FE öneririm daha uzun yıllar kullanırsın.

Samsung Galaxy s22.
Samsung Galaxy S21 FE.
Samsung Galaxy S23 FE.

Bu cihazların kamerası zaten ortalama değil. Bulduklarınızın hepsinde iyi bir sensör ve kamera paketi var. Mantıkken günlük kullanımda yüksek sıcaklıklara çıkmamasını istiyorsanız S23FE'yi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı