20.000 TL'ye kadar RTX 3060 sistem önerisi

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum.
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki; arkadaşın aslında bütçesi sınırsız ama bana 3060'lı bir kasa istediğini söyledi ve ben de şu anda güncel fiyatlarını bilmediğimden ve konu açarken de bütçe belirmek gerektiğinden o şekilde yazmak durumunda kaldım.
Sizden gelecek sistem önerilerini ona göstereceğim ve onun da aklına hangisi yatarsa yarın hemen alacak.
Yani sizden ricam kaliteli parça ve güncel en ucuz olacak şekilde ayarlarsanız çok sevinirim.
Parça parça toplamak anladığım kadarıyla gereksiz pahalılaştırıyor sistemi.
Ancak hazır sistem bulduğumuzda da sistem içerisinde saçma sapan parçalara denk gelebiliyoruz değil mi?
Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.
( RTX olmasını istiyor )

Saygılar.

Hocam meraktan soruyorum sadece, neden RTX kart istiyor? Yani özel bir sebebi var mı DLSS veya RT özellikleri dolayısıyla mı yoksa RTX kartlar hoşuna gittiği için mi?

Hocam meraktan soruyorum sadece, neden RTX kart istiyor? Yani özel bir sebebi var mı DLSS veya RT özellikleri dolayısıyla mı yoksa RTX kartlar hoşuna gittiği için mi?
Bi tanıdığın da Rtx 3060'lı laptop görmüş ve forza horizon 5 oynamış ardından dibi düşmüş :)
O sebeple karar verdi ve bana bunun masaüstü olanını ayarlarmısın dedi.
İleriye dönük de direksiyon seti kuracakmış sırf o tarz oyunlar için.

Arkadaşıma gönül rahatlığı ile bu kasayı alabilirsin diyebilir miyim yani ?
Diyebilirsin, bu videoyu da izlet.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşım 3060 yerine 2060 toplayıp yanına da PS5 almaya karar verdi.
Rica etsem RTX 2060'lı bir kasa önerebilir misiniz?
Çok teşekkürler.

Arkadaşım 3060 yerine 2060 toplayıp yanına da PS5 almaya karar verdi.
Rica etsem RTX 2060'lı bir kasa önerebilir misiniz?
Çok teşekkürler.
2060'lı sistem var mı bilmiyorum şu an 3050'ler var genelde. PS5 ne kadar bilmiyorum da şuanlık PC için ne kadar bütçesi oldu?

Geri
Yukarı