20.000 TL'ye kısa film için video kamera önerisi

Wilfaelor

Decipat
Makaleler
2
Merhaba sosyal,

20.000 lira bütçem var, kaliteli çekimler yapabileceğim bütçeme uygun bir video kamera arıyorum. Sıfır da olur ikinci el de olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Kısa film için keşke kamerayla bitse sadece iş. Işık, mikrofon, kamera, gimbal, yansıtıcılar, ölme eşeğim ölme… 20.000 TL sadece kameraya ayırırsan eyvah.

Kısa film için keşke kamerayla bitse sadece iş. Işık, mikrofon, kamera, gimbal, yansıtıcılar, ölme eşeğim ölme… 20.000 TL sadece kameraya ayırırsan eyvah.
Önerin var mı dostum? Yoksa saçma sapan yorum yapmana gerek yok. Ben de biliyorum ek olarak alınması gereken şeyler olduğunu, kenarda saydığın şeyleri almak için de bütçem gayet var fakat önce kamerayı almak istiyorum.

Önerin var mı dostum? Yoksa saçma sapan yorum yapmana gerek yok. Ben de biliyorum ek olarak alınması gereken şeyler olduğunu, kenarda saydığın şeyleri almak için de bütçem gayet var fakat önce kamerayı almak istiyorum.
Saçma sapan bir yorum yaptığımı düşünmüyorum. Neden bu kadar yükseldiğini anlamadım.

Önerim var. İkinci el Fujifilm XT-3 bakabilirsin, temiz bulabilirsen kaçırmayacağın bir makine.

Kolay gelsin.

Filmi çekersen izlemek isteriz.

Adamın yaptığı saçma sapan bi yorum değil. Adam sadece sana ekstra bilgi vermek istemiş ve söylemiş.
Düzgünce teşekkür edip, bu konu hakkında bilginin olduğunu ve sadece kamera önersi almak istediğini söylersen anlayışla karşılayabilir.

Saçma sapan bir yorum yaptığımı düşünmüyorum. Neden bu kadar yükseldiğini anlamadım.

Önerim var. İkinci el Fujifilm XT-3 bakabilirsin, temiz bulabilirsen kaçırmayacağın bir makine.

Kolay gelsin.

Filmi çekersen izlemek isteriz.
Teşekkür ederim önerin için, kameradan sonra almam gereken ekipmanları da aldıktan sonra ancak çekebilirim.

Adamın yaptığı saçma sapan bir yorum değil. Adam sadece sana ekstra bilgi vermek istemiş ve söylemiş.
Düzgünce teşekkür edip, bu konu hakkında bilginin olduğunu ve sadece kamera önersi almak istediğini söylersen anlayışla karşılayabilir.

Başlıkta "merhaba, hiçbir bilgim yok kamera alıp çekmek istiyorum." deseydim, arkadaşın üslubu da eyvah gibi kelimeler içermeseydi gayet aynı cevabı verirdim. Ancak sadece kamera önerisi istiyorum, gelen cevaba uygun bir cevap verdiğimi düşünüyorum, konuyla alakalı bir önerin yoksa senin de yazdığının saçma olduğunu düşünüyorum. 🙂

Kötü bir niyetle de cevap vermediğini biliyorum o kişinin, gayet de güzel önerisini yaptı, avukatlık yapmayı düşünüyorsan yanlış konudasın.

Arkadaşlar sakin olun gece gece kırmayın birbirinizi, hocam kısa filmin türü ne belgesel vs.
Korku konusu üzerin de kısa filmlere yoğunlaşacağım dostum, gece görüşü vb. özellikler içeren önerilere de açığım.

Adamın yaptığı saçma sapan bi yorum değil. Adam sadece sana ekstra bilgi vermek istemiş ve söylemiş.
Yalnız yorum yazan kişi küçümseyici, agresif bir tavırda bulunmuş. Böyle tepki alması normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı