20.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
20.000 TL
Hocam profesyonel olarak değil ya. Word'den kastım da Word'deki gibi yazı yazabileceğim herhangi bir uygulama yani. Zenbook'lardan tam olarak hangisini tavsiye ediyorsunuz?

Hocam Max 23-24K olur, o da MacBook alırsam diye. MacBook olmazsa en fazla 19-20k olur. Ayrıca oyun bilgisayarı istemiyorum, oyun için masaüstüm var.

Amazon.com.tr o zaman net MacBook öneririm.

Hocam profesyonel olarak değil ya. Word'den kastım da Word'deki gibi yazı yazabileceğim herhangi bir uygulama yani. Zenbook'lardan tam olarak hangisini tavsiye ediyorsunuz?
Hocam kullanım amacınız böyleyse Air M1 alın geçin ya PTde 23bin liraya denk geliyor. 1.5 yıldır kullanıyorum, Zenbook’tan çok üstün cihaz bence. Malzeme ve klavye kalitesi, şarj ömrü olarak çok iyi bir cihaz. Sizinle aynı işler için kullanıyordum bir kere üzmedi daha.

Hocam kullanım amacınız böyleyse Air M1 alın geçin ya PTde 23bin liraya denk geliyor. 1.5 yıldır kullanıyorum, Zenbook'tan çok üstün cihaz bence. Malzeme ve klavye kalitesi, şarj ömrü olarak çok iyi bir cihaz. Sizinle aynı işler için kullanıyordum bir kere üzmedi daha.

Amazon.com.tr o zaman net MacBook öneririm.

Teşekkür ederim hocalarım. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım, iyi akşamlar.

Geri
Yukarı