20.000 TL'ye PC Toplama

sekure

Hectopat
Yakın zamanda bir oyun bilgisayarı toplayacağım. Bir bilgisayar için o kadar para harcamak pek de hoşuma gitmiyor ama sınırım en fazla 20 bin TL. GTX 1080-1080 Ti ve i7 8700K içeren bir sistem olsun istiyorum ama yine de fikirlerinizi almak isterim.

Online oyun çok az oynarım. Tavsiyelerinizi hiç oynamayacakmışım gibi verirseniz sevinirim yani öyle bir takıntım yok. Daha çok single player oyun oynuyorum. Monitör, klavye ve mouse elimde 6 7 yıllık var ama klavye ve mouse PS/2 soketli tabii, onlara pek para vermek istemiyorum ya da ne dersiniz onları da mı yenilemeliyim?:LOL:

Bayadır piyasayı takip etmiyordum ne var ne yok pek bilmiyorum iyice cahil kalmışım, GTX660m'li bir gaming laptop var geçen yıla kadar bana mısın demezdi en azından orta ayarda filan rahatça oynuyordum ama artık bir çok oyunda teklemeye başladı, zaten minimum sistem gereksinimlerinin de altında kaldı.

Bu arada klavye mousea alışkın olduğum için de pek değiştirmek istemiyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
78.png

Böyle olabilir. Ekipmanlar hakkında emin değilim yalnız. @Jira

Eki Görüntüle 336280
Böyle olabilir. Ekipmanlar hakkında emin değilim yalnız. @Jira

Hacı kesinlikle amd sistem düşünmüyorum ya, tamam hiç bir şeyi gereksiz almak istemiyorum, belki amdnin performansı da iyidir ama gönlüm intel ve nvidia dan yana, yani yarın öbür gün en ufak sıkıntıda 'al işte amd aldım ondan oldu' derim kendimi biliyorum :LOL::LOL:

Hocam bu kadar beklemişsiniz. Bu sisteme bir 2080TI yakışır açıkçası.
Hacı en ucuzu 10 bin TL gözünü seveyim :D

Bu işlere biraz detaylıca baksan 2700X in 8700K yı çoğu konuda geride bıraktığını bilirdin. Nasıl bi PR yaptıysa bizim insanların kafasından çıkmıyo şu AMD kötüdür düşüncesi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı