20.000 ve 25.000TL laptop önerisi

Bütçe
25000

zibizeretta

Kilopat
Daha fazla  
Normalde Monster alır geçerim fakat sürekli farklı ülkelerde olacağım için özellikle Türk markası olmasını istemiyorum. 20-25 arası, sürekli fan sesiyle beyni yormayan, elektrikler gidince alelacele CTRL+s yaptırmadan işimi bitirmeme müsaade edecek kadar idare edebilecek bir cihaz arıyorum. Oyun bilgisayarı adı altında bir cihaz aramıyorum, kullanım kolaylığı tercihimdir. Varsa tecrübe ettiğiniz yoksa tavsiye ettiğiniz cihazları bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde Monster alır geçerim fakat sürekli farklı ülkelerde olacağım için özellikle Türk markası olmasını istemiyorum. 20-25 arası, sürekli fan sesiyle beyni yormayan, elektrikler gidince alelacele CTRL+s yaptırmadan işimi bitirmeme müsaade edecek kadar idare edebilecek bir cihaz arıyorum. Oyun bilgisayarı adı altında bir cihaz aramıyorum, kullanım kolaylığı tercihimdir. Varsa tecrübe ettiğiniz yoksa tavsiye ettiğiniz cihazları bekliyorum.
Ne için kullanacaksınız ?

MacBook almayı düşünmez misiniz? Tam aradığınız şeyi veriyor mesajda yazana göre.

Karşılaştırma sitesinde gidiyorum geliyorum en mantıklı Monster çıkıyor fakat servisinden uzak olacağım için beni ürkütüyor. :D

Geri kafalıyım ben, yeniliğe alışamam. Her şeyi ters yapıyorlar her şeyi. Biraz tecrübe etme fırsatım oldu, umarım son olur. :)

Yanlış anlamadıysam harici ekran kartına pek ihtiyaç duymayacaksınız. MacBook istemediğinizi belirttiniz fakat MacBook gibi ama Windows olsa nedersiniz;

Çok güçlü bir işlemci, güzel pil performansı ve taşınabilirlik bakımından gayet iyi.

Geri
Yukarı