20.000TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
20000

V8SCANIA

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 20.000TL bir bütçem var, RTX 3060'lı Gaming laptop bakıyorum ve en uygun F/P bulabildiğim laptop Gigabyte A5 K1-AEE1130SD Ryzen 5 5600H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Gigabyte'ın bu modeli oldu.
Clevo kasa ve ısınma problemine çok değinen olmuş kafamda büyük bir soru işaretine sebep oldu, bu ısınma sorunları laptopta büyük bir zarara sebebiyet verir mi ya da herhangi bir probleme yol açar mı, çözümü var mıdır?
Sizin de laptop önerileriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Isınmanın sorunu uzun vadede görülür, throtthle vs yaşayabilir veya bir süre sonra. Victus daha zayıf kalsada Gigabyte yerine tercih edilebilir.

Laptoplarda en büyük sorun ısınma maalesef içeriği iyi olsa bile soğutamadığınız laptop FPS düşüşlerine FPS droplarına hatta sıcak yüzünden kapatmalara sebep olur.

Isınmanın sorunu uzun vadede görülür, throtthle vs yaşayabilir veya bir süre sonra. Victus daha zayıf kalsada Gigabyte yerine tercih edilebilir.

2. Seçenek olarak bunu düşünebilirim bakalım.

2x4gb ram kullanılmış şimdi gördüm sanırım bu iyi bi seçenek olmayabilir

Son düzenleme:
2. Seçenek olarak bunu düşünebilirim bakalım.

2x4GB RAM kullanılmış şimdi gördüm sanırım bu iyi bir seçenek olmayabilir.

RAM'leri çıkarıp satıp 2x8 eklemen gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı