20.000TL ile neler yapılabilir?

Link atmak serbest atabilir misiniz?

Hocam yatırım yapmak istemiyorum zor şartlar altında kazandım parayı biraz kafamı dağıtmak istiyorum oyun oynayarak yine de teşekkür ederim yardımın için.

5600X varken Intel almak saçma değil mi? Bir de 3070'li sistemin ekran kartı Dual OC üç fanı bile yok sence bu paranın hakkı bu sistemler mi?

Amaçın oyun oynamak değilmi, Render filanmı yapacaksın. İntel ile AMD arasında oyun oynarken bir fark olmayacaktır. Ayrıca 5600X malinada var, Dual Fan olması sana bir zararı yok. 3 fanlı ile 50 derecede çalışmayacak sonuçta, Aralarında 5 derece fark yaratır. Zaten bugün aldın aldın, yarın bu paraya sistemde alamayabilirsin. Gerek dolar kurunun yükselmesi gerekse ekran kartı stok sorunları.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklımda çok güzel bir yatırım var kimsenin yapmadığı. Şimdi size söylersem herkes öğrenir o yüzden tavsiye veremeyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…