20.000TL oyun için laptop önerisi

Hocam bu G serisi dizüsütü PC'lerde ekran kartı gene de oluyor değil mi? Oluyorsa bu APU'lu işlemciler bir FPS farkı yaratıyor mu ayrıyetten.
Ekran kartı harici şekilde olmuyor, dahili oluyor. Aynı çip üzerinde olduğu için daha performanslı çalışıyor, mid seviye laptoplar ile kıyaslanamaz muhtemelen ama low-end laptopların çoğundan daha performanslı olacak.

Ekran kartı harici şekilde olmuyor, dahili oluyor. Aynı çip üzerinde olduğu için daha performanslı çalışıyor, mid seviye laptoplar ile kıyaslanamaz muhtemelen ama low-end laptopların çoğundan daha performanslı olacak.
H serisinden iyi midir?

@MrErkut hocam bir şey sormak istiyorum. Sizin attığınız laptop da karar kıldım ama aklıma takılan bir şey var. Cihazın içerisinde ki RAM'ı söküp yerine başka 16 GB RAM taktığım zaman garantiden çıkma durumu var mı?

@MrErkut hocam bir şey sormak istiyorum. Sizin attığınız laptop da karar kıldım ama aklıma takılan bir şey var. Cihazın içerisinde ki RAM'ı söküp yerine başka 16 GB RAM taktığım zaman garantiden çıkma durumu var mı?

Evet var diye biliyorum. Çünkü cihazın parçası değişiyor.

1 aydır kullanıyorum.23.000 Tl ye almıştım.Satıcı Trendyolun kendisi.Mevcut belirsizlik durumunda 1000 tl artmış sadece.Memnunum gerçekten.DDR5 4800Mhz tek parça 16 Gb ram var.Rtx3050 4gb 95W ekran kartı var.Ekranı %100 srgb destekli 350 nit 16 inç mat ekran.Çok güzel.Ürün yorumlarında 20 Ocak 2024 tarihli uzunca yorumumu okursanız fikirleriniz kafanızda daha da netleşebilir.
Benim de ilk kullanım amacım Fm 2024 tarzı oyunları açsın,ekranı kaliteli olsun diye ortalama ekran kartsız bir şeyler bakmaktı.Huawei d15 vardı 22.000 Tl ye.Daha sonra düşününce aynı paraya neden ekran kartlı bir laptop almayayım ki dedim ve aldım.
Ayrıca bu laptopun tam özelliklerini paylaşayım size;
maksimum 16 gb ram destekler diyor ancak ben 2x16 gb yaptım ve sorunsuz kullanıyorum.😊

++++
Ayrıca sizin önerdiğiniz; Lenovo LOQ 12.Nesil Core i5 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Vatan'da vatancard a özel 24.000 tl Şu an)

Bu laptop da bu fiyata alınabilir.
Artısı; Rtx 3050 6Gb ram olması(Bu tercih sebebi olabilir)

Eksileri;
-8 Gb ram olması
-Ekran büyüklüğünün 15.6 inç olması
-Ekranın %45 NTSC olması(gerçekten ekran biraz soluk oluyor)
-Ön kamerasının 720P olması(Benim önerdiğimde 1080P)

Son düzenleme:
Hakikaten teknoloji işi şans işi, ramleri alıp yetkili servise verip onlara taktırabilirsiniz garanti dışı etmeden.

Yeni konular

Geri
Yukarı