20.000TL Samsung telefon önerisi

yagizdmrc

Picopat
Daha fazla  
Telefonumu yenilemeyi düşünüyorum. Eski telefonum Redmi 9C ve asla Xiaomi almak istemiyorum Apple pahalı olduğu için düşünmüyorum. Samsung'dan baktığım modeller S22 ve S23FE S22'nin pil ve ısınma sorunu olduğunu duydum ama bazıları yazılımla gitti diyor. Sizce hangisini almalıyım ya da Samsung'dan önerebileceğiniz bir telefon var mı?
Not: 20.000 TL'den çok yukarı çıkamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
s23 fe nin de biraz sorunları var ekran gövde oranı kötü kalın ve ağır işlemciside exynos 2200 hem fe lerde biraz masraftan kısmak için birşeyleri kısıyolar mesela ekran camı gorilla glass 5(2015 de çıktı) parmak okumasıda okadar iyi değil diye duydum buna rağmen alınırmı

S22 almayın. Diğerlerini bilmiyorum
neden

S23FE bakabilirsiniz.
Pil ömrü çok önemli ise A55.
Ama öncelik S23FE olsun derim.
benim için oyun performansı önemli batarya günü ucu ucuna kurtarsa yeter kamera da biraz iyi olsun yeter pes pubg gibi oyun oynuycam

s23 fe nin de biraz sorunları var ekran gövde oranı kötü kalın ve ağır işlemciside exynos 2200 hem fe lerde biraz masraftan kısmak için birşeyleri kısıyolar mesela ekran camı gorilla glass 5(2015 de çıktı) parmak okumasıda okadar iyi değil diye duydum buna rağmen alınırmı

neden
S22 ortalama 5 saat kadar ekran süresi veriyor. Eğer bana yeter diyorsanız alabilirsiniz.

Kameraya girince işlemci anormal derecede ısınıyor. Batarya gerçekten çok kötü. 3-4 saat ekran süresi alıyorum. 8 gen 1 sorunlu bir işlemci.

S22 ortalama 5 saat kadar ekran süresi veriyor. Eğer bana yeter diyorsanız alabilirsiniz.
ısınma sorunuda var ama

Kameraya girince işlemci anormal derecede ısınıyor. Batarya gerçekten çok kötü. 3-4 saat ekran süresi alıyorum. 8 gen 1 sorunlu bir işlemci.
s23fe daha mı mantıklı?

ben öyle çok telefon değiştirmiycem beni 4-5 sene götürmesini istiyorum

benim için oyun performansı önemli batarya günü ucu ucuna kurtarsa yeter kamera da biraz iyi olsun yeter pes pubg gibi oyun oynuycam
Oyun performansı, kamera performansı ve günü çıkaran batarya zor gibi. Ben açıkçası tam öneri veremem. Telefon konusunda daha detaylı daha bilgili kullanıcılardan gelmesi daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı