20-22 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
20.000₺

TarumarEdici

Hectopat
Mekatronik mühendisliğinde okuduğumdan dolayı bilgisayar lazım oldu. Hem ders işlerimi halletmek için hem de arada Valorant, FIFA veya GTA 5 tarzı oyunlar oynamak için bilgisayar önerilerinizi istiyorum. Bütçem söylediğim gibi 20-22K civarlarında.

Yada;

Bütçeniz artar mı?
Taksitle alacağım zaten, o yüzden maksimumum bu kadar.

22 bine 3050 yerine 1000 daha koy 3050 Ti al bence hocam.
Taksitli alacağımdan bütçeyi çok aşıyor. Daha makul önerileriniz varsa beklerim.

Yada;
HP'nin modelleri fazla ısınıyor diye biliyorum, sıkıntı çıkmasın.

Yada;
Hocam üstteki modeli birazcık araştırdığımda işlemci ve ekran kartı kötü diyorlar siz ne dersiniz?

22 bine 3050 yerine 1000 daha koy 3050 Ti al bence hocam.
Hocam Acer Nitro 5 serisiyle alakalı daha yeni forumda bir sürü şikayet okudum müşteri hizmetleri, ekran sorunu veya ram sıkıntıları gibisinden. Siz ne dersiniz?

Son düzenleme:
Taksitle alacağım zaten, o yüzden maksimumum bu kadar.

Taksitli alacağımdan bütçeyi çok aşıyor. Daha makul önerileriniz varsa beklerim.

HP'nin modelleri fazla ısınıyor diye biliyorum, sıkıntı çıkmasın.

Hocam üstteki modeli birazcık araştırdığımda işlemci ve ekran kartı kötü diyorlar siz ne dersiniz?

Hocam Acer Nitro 5 serisiyle alakalı daha yeni forumda bir sürü şikayet okudum müşteri hizmetleri, ekran sorunu veya RAM sıkıntıları gibisinden. Siz ne dersiniz?

Bu bütçeye bunlar var hocam Acer'in RAM'leri sıkıntılı çıkabiliyor bazen servis değiştiriyor gönderince.

Bu bütçeye bunlar var hocam Acer'in RAM'leri sıkıntılı çıkabiliyor bazen servis değiştiriyor gönderince.
Aklımda Hp Victus Ryzen 5 5600H 16GB Ram RX6500 modeli ve Acer Nitro 5 6600H 8GB Ram Rtx 3050 modeli var. HP tarafında internette pek sıkıntı duymadım ama Acer tarafında ekran sorunu falan korkuttu açıkçası. Siz iki model arasından hangisini seçerdiniz?

Aklımda HP Victus Ryzen 5 5600H 16 GB RAM RX6500 modeli ve Acer Nitro 5 6600H 8 GB RAM RTX 3050 modeli var. HP tarafında internette pek sıkıntı duymadım ama Acer tarafında ekran sorunu falan korkuttu açıkçası. Siz iki model arasından hangisini seçerdiniz?

Nitro ama Victus daha düzgün model.

Hocam Yazılım Mühendisi abim söyledi kendisinde Monster'in biri 130k'lık biri de 60'klık 2 tane laptopu var aklı olan Monster alır söyleyeceklerim bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı