20-22 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
20.000₺
Hocam Yazılım Mühendisi abim söyledi kendisinde Monster'in biri 130k'lık biri de 60'klık 2 tane laptopu var aklı olan Monster alır söyleyeceklerim bu kadar.
Çok gürültülü çalışıyorlar. Oyunlarda falan fan uçuş moduna geçiyor adeta.

2 gün sonra köftede ısmarlar sana.
Hocam yazdığım iki modelin satıcısı da aynı firma ve bu firma bana hiç güven vermedi. Haklarında hiç hoş şeyler duymadım bu yüzden vazgeçtim. Araştırmalarım sonucu iki model buldum. Bu modellere siz ne dersiniz? İlki ve ikincisi. Modellerin 8GB olduğun farkındayım ancak ilerleyen zamanlarda ekleme kesinlikle yapacağım.

Son düzenleme:
Çok gürültülü çalışıyorlar. Oyunlarda falan fan uçuş moduna geçiyor adeta.

Hocam yazdığım iki modelin satıcısı da aynı firma ve bu firma bana hiç güven vermedi. Haklarında hiç hoş şeyler duymadım bu yüzden vazgeçtim. Araştırmalarım sonucu iki model buldum. Bu modellere siz ne dersiniz? İlki ve ikincisi. Modellerin 8 GB olduğun farkındayım ancak ilerleyen zamanlarda ekleme kesinlikle yapacağım.

İkisi de değil Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH7 82SB00B4TX Ryzen 5 6600H 8 GB 512 GB SSD RTX3050TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe RAM'i ve ekran kartı daha iyi Lenovo'ların soğutması güzel.

Geri
Yukarı