20-25 bin TL arası Gaming laptop önerisi

Bütçe
25000
Merhaba iyi akşamlar. 20-25 bin TL arası bütçem var. Üzmeyecek Gaming laptop öneriniz varsa alırım. Birkaç tane buldum ben, bunlardan önerdiğiniz veya kullanıp da memnun kaldığınız varsa yardımcı olur musunuz?
Hp
Monster
Casper
Hp victus 16. Rtx3060 ve R5 5600h lı olan modelini kullanıyorum memnunum.

Geç kaldınız satın aldım artık. Zaten o model de kalmamış şuan Amazon'da
HP Victus modeli de iyi Acer Nitro 5 modeli de. Nitro 5 panel olarak daha kötü olabilir ama gözle fark edilebilir bir milisaniye farkı yok zaten. Soğutması ve donanımı dahil her şeyi iyi bir cihazdır Nitro 5. Hayırlı olsun

HP Victus modeli de iyi Acer Nitro 5 modeli de. Nitro 5 panel olarak daha kötü olabilir ama gözle fark edilebilir bir milisaniye farkı yok zaten. Soğutması ve donanımı dahil her şeyi iyi bir cihazdır Nitro 5. Hayırlı olsun
Seni de çok rahatsız edicem ama buna uygun 8 GB bir ram bakıyorum da. Pek anlamıyorum donanımdan değerlerinin uyuşması lazım falan diyorlar. Hangisini almamı önerirsin?

30 bin olmuş sizin verdiğiniz de. Dün 28 bin değil miydi 😯

Son düzenleme:
Güncelleme yapıyorum. Bilgisayar daha ram arttırması yapmamama rağmen forzayı ultrada sorunsuz çalıştırıyor. Beklentimi karşıladı. Tek sıkıntısı ısınıyor oyunda 90 dereceyi gördü işlemci. Yumurta koysam pişer ama laptoplarda normal sanırım bu

Güncelleme yapıyorum. Bilgisayar daha ram arttırması yapmamama rağmen forzayı ultrada sorunsuz çalıştırıyor. Beklentimi karşıladı. Tek sıkıntısı ısınıyor oyunda 90 dereceyi gördü işlemci. Yumurta koysam pişer ama laptoplarda normal sanırım bu
95 derece altı normal, üstü ömrü kısaltır.

95 derece altı normal, üstü ömrü kısaltır.
Altı tamamen masaya temas ediyor bir tane soğutucu almam lazım sanırım. Bir de havalar çok sıcak onun da etkisi vardır illaki. Çıkan hava el yakacak seviyede çünkü. Yarım saat ultra ayarlarda oynadım sonuç bu. Alacak varsa bu Tiger Lake işlemcilerde freedos olarak gelen bilgisayarlara windows yüklerken ssd yi görmesi için ekstra bir program indirmeniz gerek. Biraz uğraştırdı ama hallettim. Acer'in kendi sitesinden IRST (Intel® Rapid Storage Technology) Sürücüsünü indirin flasha atın ancak öyle görüyor ssd yi

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-25_140525251.png
    resim_2023-06-25_140525251.png
    22,3 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı