20- 25 bin TL kamerası iyi telefon önerisi

lokasyon123

Yoctopat
Daha fazla  
Şu anki cihazım Samsung A50, memnunum aslında cihazımdan ama teknolojisi eskidi diye telefonumu değistirmek istiyorum.
Çok fazla oyun oynamıyorum arada oyun oynarım. Kamerası iyi olmalı, özellikle selfie kamerası.

S23'leri inceledim çok fazla yapay zeka ile fotoğrafı bozuyor ve şu anki cihazım da onu yapıyor. Çok fazla efekt uygulayıp mesela insanın yüzünü değiştiriyor. Bunu sevmiyorum.

Tecno Phant X2'ye AVM'de inceleme firsatim oldu. Selfie hatları keskindi ancak o fiyata alınabilecek daha iyi cihaz var mı diye size sormak istedim. Yorumlarınız benim icin değerlidir. İyi sosyalleşmeler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anki cihazım Samsung A50, memnunum aslında cihazımdan ama teknolojisi eskidi diye telefonumu değistirmek istiyorum.
Çok fazla oyun oynamıyorum arada oyun oynarım. Kamerası iyi olmalı, özellikle selfie kamerası.

S23'leri inceledim çok fazla yapay zeka ile fotoğrafı bozuyor ve şu anki cihazım da onu yapıyor. Çok fazla efekt uygulayıp mesela insanın yüzünü değiştiriyor. Bunu sevmiyorum.

Tecno Phant X2'ye AVM'de inceleme firsatim oldu. Selfie hatları keskindi ancak o fiyata alınabilecek daha iyi cihaz var mı diye size sormak istedim. Yorumlarınız benim icin değerlidir. İyi sosyalleşmeler dilerim.

Yapay zekayı en aza düşürebiliyorsun ve fotoğraf bozulmuyor.

S22. Kibar şık bir cihaz. Bataryası da gsmarena verilerine göre S23 FE'den daha iyi gidiyor. Kamera olarak da S22 S23 FE'nin önünde. 13t de birçok kullanıcı kamerada buğulanma sorunu yaşamış. Nord 3 de kamera paketi olarak S22'nin gerisinde kalıyor. S22 iyi bir tercih olacaktır.

S22 tavsiyemdir kamerası doğal ve güzel çekiyor 30X Zoom var ayrıca 4 senelik olmasına rağmen S10 bile gündelik kullanımda hızlı ve S22 hız olarak ve kamera olarak memnun edecektir bir de super Fast charge var.

Yapay zeka fotoğraflarda pudralı yüz ve yumuşak tonlar yapıyor Seda Sayan tarzında yüzüm oluyor selfie kamerasinda hatlar cizgiler belli olmalı.

S22'yi inceleyecegim AVM'de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapay zeka fotoğraflarda pudralı yüz ve yumuşak tonlar yapıyor seda sayan tarzında yüzüm oluyor selfie kamerasinda hatlar cizgiler belli olmalı.
Hocam muhtemelen güzellik filtresi açık çünkü bende hiç öyle bir şey yok. Yüzümdeki her detay çıkıyor. Telefonu aldığım zaman standart olarak açıktı kapatmanız gerekli.

Geri
Yukarı