20-25 bin TL laptop tavsiyesi

Bütçe
25000

V1SERYS

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar dilerim. Başlıkta da gördüğünüz üzere yeni bir laptop arayışım oluştu. 7 senelik 950M ekran kartlı ihtiyarı emekliye ayırma vakti geldi. Lakin son zamanlarda gelişmeleri ve markaları takip edemiyorum. Oyun amaçlı kullanacağım, 20 - 25 bin TL bandında bir Gaming laptop aramaktayım. Genel kriterlerin ise şunlar;
  • Intel işlemci düşünüyorum.
  • RTX serisi düşünüyorum.
  • 480 GB üstü SSD iyi olur.
  • Minimum 8 GB RAM gerekli.
Arkadaşlarım tarafından daha önce bu laptop önerildi, fiyat/özellik olarak gayet makul geliyor. Fikirlerinize muhtacım 😄

Excalibur ve Monster alma da ne alırsan al.
Casper a gram güvenim yok zaten. Monster markasında da malzeme kalitesi yönünden çok negatif yorum var. Yorum için teşekkürler 😁

Amd işlemciye tamamsan bu daha iyi.

Önerin için teşekkürler. İşlemci yönünde çok bilgim yok ama buna da bakacağım. Başka tavsiye edebileceğin bir laptop varsa seve seve alabilirim 😁

Amd işlemciye tamamsan bu daha iyi.

Hocam bunu alıp üstüne 8 GB ram eklesek nasıl olur? İşlemci yönünden çekiniyorum biraz. Ama muadillerinin fiyatlarına bakınca da çok makul geliyor. Fikirleriniz nelerdir? @Artoria Pendragon

Son düzenleme:
Casper'a gram güvenim yok zaten. Monster markasında da malzeme kalitesi yönünden çok negatif yorum var. Yorum için teşekkürler 😁

Önerin için teşekkürler. İşlemci yönünde çok bilgim yok ama buna da bakacağım. Başka tavsiye edebileceğin bir laptop varsa seve seve alabilirim 😁

Hocam bunu alıp üstüne 8 GB RAM eklesek nasıl olur? İşlemci yönünden çekiniyorum biraz. Ama muadillerinin fiyatlarına bakınca da çok makul geliyor. Fikirleriniz nelerdir? @Artoria Pendragon

23.000'ken şöyle bir konu açmıştım, burada biraz bahsettim panel kalitesi dışında baz alabilirsin.

RAM eklemesiyle şu an en fp cihaz.

4050 laptoplar an itibariyle o kadar stabil değil ve genellikle watt'ı düşürülmüş veya sesli çalışıyor oluyor bu fiyata 3060 öneririm

23.000'ken şöyle bir konu açmıştım, burada biraz bahsettim panel kalitesi dışında baz alabilirsin.

RAM eklemesiyle şu an en fp cihaz.

Ege hocam önerilerin için teşekkürler. Laptopu satın aldım. Merak eden arkadaşlar için deneyimimi paylaşacağım. Yalnız bir sorum var. Laptop içerisindeki RAM'in modelini bulamadım hiçbir yerde. Bilginiz var mı acaba @Artoria Pendragon? Samsung diye düşünüyorum aynı marka alacağım da. Aynı olunca daha stabil çalışır diye düşünüyorum. Öyle midir?

Ege hocam önerilerin için teşekkürler. Laptopu satın aldım. Merak eden arkadaşlar için deneyimimi paylaşacağım. Yalnız bir sorum var. Laptop içerisindeki RAM'in modelini bulamadım hiçbir yerde. Bilginiz var mı acaba @Artoria Pendragon? Samsung diye düşünüyorum aynı marka alacağım da. Aynı olunca daha stabil çalışır diye düşünüyorum. Öyle midir?

CPU Z indirip SPD ve Memory kısımlarını paylaşabilir misiniz hocam?

Dosya Ekleri

• as.png
    as.png
    112 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    75,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Laptop elime geçince paylaşayım, daha kargoda maalesef.

Buyurun Ege Hocam.

Samsung'un DDR5 RAM'i şu an 1.100 TL'ye satılıyor, o fiyata değmez. Alınacaksa 2. el alınabilir.

Onun dışında bu alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı