L-Carnitine ve Burner aynı anda kullanılabilir mi?

rstar232

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 90 günlük bir diyet sürecine başlayacağım L-carnitine ve Burner siparişi verdim. Bunların ikisi aynı anda kullanılabilir mi? Nasıl kullanmalıyım? Bir de ağırlık antrenmanını yağ yakma sürecinde fullbody olarak mı, yoksa split olarak mı yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, 90 günlük bir diyet sürecine başlayacağım L-carnitine ve Burner siparişi verdim. Bunların ikisi aynı anda kullanılabilir mi? Nasıl kullanmalıyım? Bir de ağırlık antrenmanını yağ yakma sürecinde fullbody olarak mı, yoksa split olarak mı yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler.
Sporunu yapmaya devam et diyete uy cardio yap yeterli. Aynı anda kullanılabilir mi sorusunda da ikiside vücut ısısını arttırıyor belki sıkıntı yapabilir. Şu şekil yapabilirsiniz antreman esnasında burner'ı kullanın akşam cardio yapın o ara l karnitini için enerji de veriyor çünkü daha fazla performans alırsınız.

Aynı anda kullanılabilir belki de kullanılamaz ürün içeriklerini görmek gerek. Yani sen 'burner' ürününden 210 mg kafeini aldın bir de gittin L karnitinden o kadar kafein aldın bu çok olabilir ki daha diğer bazı ekstrelerden gelebilecek (yeşil çay, yeşil kahve) gelebilecek kafeini saymadım bile. Burada ürünler çakışıyorsa sorun olur demek istiyorum. Fullbody-Split konusu ise sana kalmış bir durum yani bu biraz genel beslenmene, antrenmana kaç gün gidebileceğine ve antrenman programlamana göre değişir hani. Gene de bir tavsiye ver dersen yağ yakımında bro split bana göre biraz mantıksız olur ama kalorini doğru ayarlıyorsan gene sorun yok sadece split yapılacaksa PPL, Upper-Lower tarzı splitler uygulanabilir bu dönemde.

Geri
Yukarı