20-25 bin TL sistem önerisi

Emrah Gökçe

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yazılımcıyım evden çalışıyorum, halihazırda laptop kullanıyorum işimi görse de arada oyun oynamak istediğimde pek mümkün olmuyor. Bu yüzden hem işlemcisi iyi olan hem de 1080p oyunlarda rahatlıkla performans alabileceğim sabit bir masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Bütçem 20-25 arasıdır zorlarsam 28'e çıkartabilirim. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden.

Bu sistemi tavsiye ederim fiyatı 28.800TL ben yazın 25 bine almıştım istersen sana 25 bine bırakırım. Ben tüm istediğim oyunları oynadım artık satmayı düşünüyorum PC tertemizdir hiçbir sıkıntısı yoktur.
DDR5 sistem alabiliyorken DDR4 sistem almasının mantığı yok.

Önerin için teşekkür ederim, bunlar mantıklı geldi 4060ti ile 4060 arasında çok fark var mıdır ? eğer yoksa o farka sıvı soğutucu almak mı mantıklı olur ?

1080p için 4060 oldukça yeterlidir. Alma imkanın varsa 4060 ti al yoksa 4060 yönel. Soğutucu olarak Thermalright Assassin King 120 SE TL-C12C 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili - Gaming.Gen.TR alabilirsin.
Teşekkürler DDR5 2 sistemde çok hoşuma gitti birisini alacağım. Galax Markası nasıldır ilk defa duydum pek bilgim yok bir sorun yaşar mıyım ? bide işlemciyi 7600 yapmak mantıklı mıdır ?

bu ikisi arasında kaldım arkadaşlar, hangisini tercih etmeliyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı