20-25 bin TL sistem önerisi

Bütçe
20000-25000

20-25 bin TL'ye sistem önerisi monitör dahil değil.

Ssd takılı değil onuda 1-2 k arası halledersin ama ben bunu önermem inno3d markasına fazla güvenemiyorum onun yerine şuna bakmanızı öneririm SUNRISE-4060Ti / AMD Ryzen 5 5600 MPK / GALAX GeForce RTX 4060 Ti 1-Click OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar. 1-2 k daha ekleyerek ssd ve ram kapasiteni artırabilirsin

SSD takılı değil onu da 1-2 k arası halledersin ama ben bunu önermem INNO3D markasına fazla güvenemiyorum onun yerine şuna bakmanızı öneririm sunrıse-4060 Ti / AMD Ryzen 5 5600 MPK / Galax GeForce RTX 4060 Ti 1-Click OC 8 GB / 16 GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming bilgisayar. 1-2 k daha ekleyerek SSD ve RAM kapasiteni artırabilirsin.

SSD takılı değil derken? Sistemde SSD var. INNO3D markası da gayet güvenilirdir. Senin güvenip güvenmemen çok da önemli değil. Koskoca NVIDIA bu adamlar ile partnerlik yapıyor. Attığın sistemdeki işlemci AM4 soket, RAM'ler de DDR4. yeni nesil AM5 soket almak varken gidip eski nesile para yatırılmaz.

Hocam kolay gelsin bu sisteme hangi 1 TB M.2 daha iyi olur?

Edit: Soğutma anlamında ekstra ihtiyaç var mı? Pataklanmayacaksam uyumlu F/P monitör tavsiyesi de alabilir miyim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı