Diğer Aliexpress 60x30 mousepad 102 TL

Ürün geldi. Beklediğimden daha büyük. Kaliteli görünüyor.

20240430_121339.jpg

Sizin gösterdiğinizi alamadım.

180TL'ye sarı siyah renkli sistemime uygun bunu aldım 70x30 boyutunda kalitesi güzel hiç kaymıyor.
Masayı değiştireceğim hiç güzel durmuyor klavye üstte duracak.

IMG20240430144619.jpg

Alan arkadaşlar yeni hesap açıp almaya şuan değer mi memnun musunuz? Şuan herşey dahil 224 TL eğer memnunsanız almayı düşünüyorum.
@dodoskan @ErenY

Son düzenleme:
Alan arkadaşlar yeni hesap açıp almaya şuan değer mi memnun musunuz? Şuan herşey dahil 153 TL eğer memnunsanız almayı düşünüyorum.
@dodoskan @ErenY
Memnunum. Klavye ve mouse koyacaksan üstüne tam boy klavyeler için yeter mi bilmiyorum ama custom klavyeler var ya onlar için yeterli gibi. Desenleri güzel, TR'den alsan saçma sapan desenler olur üstünde. Kaliteli ayrıca.

2 hafta surer surmez dostum.
Evet 2 hafta veya daha az sürdü sipariş ayrıca.

Memnunum. Klavye ve mouse koyacaksan üstüne tam boy klavyeler için yeter mi bilmiyorum ama custom klavyeler var ya onlar için yeterli gibi. Desenleri güzel, TR'den alsan saçma sapan desenler olur üstünde. Kaliteli ayrıca.

Evet 2 hafta veya daha az sürdü sipariş ayrıca.
224 TL imiş hocam vergisiyle buradan bu paraya yakın ürün varsa buradan alıp beklemeyeyim hâlâ değer mi sizce?

224 TL imiş hocam vergisiyle buradan bu paraya yakın ürün varsa buradan alıp beklemeyeyim hâlâ değer mi sizce?

Ben Türkiye içinden indirim koduyla aldım ama yeni üye olmuştum. Sarı renk aldım farklı tasarımda olanları da var.

Kalite farkını bilmiyorum ama memnunum.

Alan arkadaşlar yeni hesap açıp almaya şu an değer mi memnun musunuz? Şu an her şey dahil 224 TL eğer memnunsanız almayı düşünüyorum.
@dodoskan @ErenY

224 TL'ye bu kalitede bulunmaz, beklemek istemiyorum diyorsan;

224 TL'ye bu kalitede bulunmaz, beklemek istemiyorum diyorsan;
Madem alanlar memnun alırsam bu konudakini alırım bekleyecez artık. Hocam birde sepete ekle diyince "1 kaldı" diyor o satıcının stoğu mu yoksa yeni hesap indirimi ile alınacak 1 tane gibi bir anlama mı geliyor biliyor musunuz?

233 TL'den aldık bakalım pişman etmezlerde doğrusunu gönderirler umarım.

@ErenY hocam size satın aldığınıza dair bir Gmail mesajı geldi mi? Daha önce gelirdi ama bu siparişte gelmedi o yüzden merak ettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı