20-25 bin TL'ye hazır sistem önerisi

akiann

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler hazır sistem alacağım ama bu konularda çok bilgili değilim. Max 25k bütçem var. Oyun için kullanacağım. Bana hazır sistem önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Efenim ben bütçemi artırdım 35k param var RTX 3060 Ti 16 GB sistem arıyorum.
35K butcede 3060 Ti sistem aramak cok mantiksiz.

35K butcede 3060 Ti sistem aramak cok mantiksiz.

Yanlış yazdım 4060 ti 16 gb arıyorum özür dilerim

Sizce hangisi daha iyi genellikle Full oyun oynayacağım ve yayın yapmayı planlıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Iki ekran karti arasinda buyuk farklar yok. Hatta RTX 4070 olan DLSS teknolojisi ile onu gecer. Oyun ve yayin icin RTX 4070 iyi olur gibi. Butce biraz daha artarsa RAM'leri 32GB yapabilirsiniz, yayin yaparken oyun oynayacaksaniz. Onun disinda dedigim gibi butce artarsa anakart ve SSD'de de bir artirma yapilmali diye dusunuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Iki ekran karti arasinda buyuk farklar yok. Hatta RTX 4070 olan DLSS teknolojisi ile onu gecer. Oyun ve yayin icin RTX 4070 iyi olur gibi. Bütçe biraz daha artarsa RAM'leri 32 GB yapabilirsiniz, yayin yaparken oyun oynayacaksaniz. Onun disinda dedigim gibi bütçe artarsa anakart ve SSD'de de bir artirma yapilmali diye dusunuyorum.

Maksimum 38 bin TL yapabilirim daha monitör ve klavye falan da alacağım için daha yükseğe çıkamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı