20-30 bin TL'ye telefon tavsiyesi

Selam.

Annem için yeni bir telefon bakıyoruz. Şu anda Samsung M21 kullanıyor ve hiç memnun değil. 20-30 bin TL arasında yeni bir telefon arıyoruz. En büyük kriterimiz çok iyi bir kamerası ve büyük bir depolaması olması.

Sanatçı olduğu için iyi bir kameraya ihtiyacı var. Video ve fotoğraf çok sık çekiyor. Depolaması da büyük olması lazım hemen dolduruyor.

Teşekkürler.

Bizzat kendim S23 kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Samsung gerçekten güzel iş başarmış yazılımsal ve donanımsal olarak. Gece fotoğraf çekimi gayet güzel zaten çekerken otomatik gece modu aktif hale geliyor böylelikle yapay zeka ile fotoğrafı net bir şekilde düzenliyor. Performansına ve ekran kalitesine laf söyleyemem o derece başarılı. Sadece bataryasının ufaklığı dezavantaj o kadar.

Bende sipariş verdim mağzadan teslim alıcam hayırlısıyla bugün. Kırılmaz işini ne yaptınız hocam?
Hocam kırılmaz ekran takmıyorum ben uzun zamandır. Artık telefonların camı baya sağlam oluyor. Şeffaf kılıf takıp geçiyorum.

@polakavic Teşekkürler hocam. Siz ekran koruması taktırdınız mı telefona?

Hocam kırılmaz ekran takmıyorum ben uzun zamandır. Artık telefonların camı baya sağlam oluyor. Şeffaf kılıf takıp geçiyorum.

@polakavic Teşekkürler hocam. Siz ekran koruması taktırdınız mı telefona?
Evet taktırdım. Garanti olsun dedim ne olur ne olmaz. Telefonu elimden düşürebiliyorum. Depoda çalıştığım için metal yüzeyler fazla kırılması içten bile değil. Kamera lenslerine de koruyucu taktırmayı planlıyorum ama kararsızım açıkçası.

Gorilla Glass surumunun etkisi pek yok maalesef. Victus da Mohs 6'da ciziliyor, Glass 3 de Mohs 6'da ciziliyor. Ikisi de temelde cam cunku. Safir cam olmadigi surece cizilme bakimindan bir artis goremeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı