20.4.2 sürücüsüne geri dönülmeli mi?

Makaleler
1
Son zamanlarda Witcher 3, RDR2 gibi oyunlarda gözle görülebilecek seviyede FPS azalması yaşadığımı görüyorum. FreeSync teknolojisi de son bir kaç gündür sorun çıkartmaya başladı (Stuttering vb.). Sizce geri dönmeli miyim? Çok kez 20.4.2 sürücüsüne geri döndüm ve her seferinde memnun kalmıştım. Hatta bir çok kişiye 20.4.2 sürücüsünü önererek çözümünü bulmuştum.

Şu an 20.12.1 sürücüsünü kullanıyorum.
Kartım: RX 570 4 GB

Bazen sürücü güncelleyince ayarlar gidiyor. Sürücüyü yeniden kurup, ayarları yeniden yapıp yeniden FPS'yi test edin. Eğer hala düşük FPS veriyor ise eski sürücüye dönün.
Ayarlarım yerli yerinde.
Zaten FreeSync sadece adam akıllı 20.4.2 sürümünde çalışıyor. Çerçevesiz moda alırsanız geçici bir çözüm olabilir.

Adamlar bir düzeltemedi şunu.
Sanırım haklısınız. Witcher 3 oyununda FreeSync yüzünden kafayı yiyeceğim, az kaldı. Aşırı bir şekilde stuttering yaşıyorum ve kapatınca da FPS düşüyor bildiğin, çok garip. Döneceğim sanırım.
Kanka öyle daha iyi performans alıyorsan dön bence
Bakacağız. Test etmem gerek.

Sanırım haklısınız. Witcher 3 oyununda FreeSync yüzünden kafayı yiyeceğim, az kaldı. Aşırı bir şekilde stuttering yaşıyorum ve kapatınca da FPS düşüyor bildiğin, çok garip. Döneceğim sanırım.
Vallahi öyle. Düzelttiler bayağı ama şu FreeSync'i bir düzeltmediler. Ben de LoL'de denemiştim çok fazla stutter oluyor.

20.9.1, 20.9.2, 20.11.2, 20.12.1 düzeltmeye kasmadı adamlar hiç.

Vallahi öyle. Düzelttiler bayağı ama şu FreeSync'i bir düzeltmediler. Ben de LoL'de denemiştim çok fazla stutter oluyor.

20.9.1, 20.9.2, 20.11.2, 20.12.1 düzeltmeye kasmadı adamlar hiç.
Sanırım FPS düşüyor derken FPS düşmüyor ama FPS düştüğünü hissediyorum. Emin olamıyorum ama her türlü 60 FPS akıcılığını hissedemiyorum.
FreeSync sorununu bir türlü halledemediler, aylardır sorunlu.
20.4.2 sürücüsünde hiç yaşamamıştım. 20.12.1 sürücüsünde iken bir çok sorun başladı bende. Arkada Radeon mikrofonunuzu kullanıyor vb.
DDU iniyor şu an. Ayarları fullden sileceğim herşeyi baştan yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı