20 bin TL civarı laptop önerisi

sprtcras

Decapat
Daha fazla  
Bu yıl üniversiteye gideceğim ve bilgisayar arayışına girdim. Bütçem 20 bin TL civarı. Bilgisayar ile ilgili bölüm okumayacağım. İkinci el ya da sıfır ne önerirsiniz. Bu fiyat aralığına alabileceğimin en iyisini almak istiyorum.

Bu yıl üniversiteye gideceğim ve bilgisayar arayışına girdim. Bütçem 20 bin TL civarı. Bilgisayar ile ilgili bölüm okumayacağım. İkinci el ya da sıfır ne önerirsiniz? Bu fiyat aralığına alabileceğimin en iyisini almak istiyorum.

Bu bütçeye ikinci el temiz bir cihaz almanızı öneririm 20kya düzgün sıfır cihaz pek bulamazsınız. Hangi ilde yaşıyorsunuz yazın bulduğum ilanları atayım.

Bu bütçeye ikinci el temiz bir cihaz almanızı öneririm 20kya düzgün sıfır cihaz pek bulamazsınız. Hangi ilde yaşıyorsunuz yazın bulduğum ilanları atayım.
Kocaeli/Gebze’deyim. Pek anlamıyorum ama benim için görüntü kalitesi önemli hocam. Sanırım ASUS’un OLED ekranlıları bunu yapıyor. Onun da onlarca modeli var.

Oyun oynanacak mı?
İki olasılığa da önerir misiniz hocam

Kocaeli/Gebze’deyim. pek anlamıyorum ama benim için görüntü kalitesi önemli hocam. Sanırım ASUS'un OLED ekranlıları bunu yapıyor. Onun da onlarca modeli var.

İki olasılığa da önerir misiniz hocam.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...0h-3050ti-16gb-17-ay-garanti-1162760447/detay İstanbul size yakın metro ile atlar gelirsiniz. Bu cihaz iyiye benziyor pazarlıkla 21kya falan alabilirsiniz, ikinci el alacaksanız laptoptan anlayan birisiyle gidin testlerini yapmadan asla almayın.

Geri
Yukarı