20 bin TL civarı telefon önerisi

Ya hocam yapmayın yazdıklarımı okumuyor musunuz arayüzleri kötü sürekli kasma donma gibi sorunlarla karşılaşacaksınız Allah aşkına POCO F5 dediğim fason telefon S20'nin çöpünü toplayamaz yapmayın etmeyin paranıza yazık.

Şart belirttim zaten değilse dedim ayrıca dediğim gibi bataryada üzmeyecekse günü çıkartacaksa S22'ye okeyim şu an. S21 FE ile arasındaki fiyat farkına değer değil mi? Eğer çok fark yoksa zorlamayıp S21 FE de alabilirim. Tabii ki fark fazlaysa bekleyip S22 alacağım.

Şart belirttim zaten değilse dedim ayrıca dediğim gibi bataryada üzmeyecekse günü çıkartacaksa S22'ye okeyim şu an. S21 FE ile arasındaki fiyat farkına değer değil mi? Eğer çok fark yoksa zorlamayıp S21 FE de alabilirim. Tabii ki fark fazlaysa bekleyip S22 alacağım.
Evet fiyat farkına değer.
S21 FE'ye göre daha başarılı sensorlere ve daha güçlü işlemciye sahip bir cihaz alıyorsunuz.

Hocam S22 Tabii ki bataryayı bu kadar dert etmeyin günü çıkarır sıkıntısını çekmezsiniz S21FE Exynos kullanıyor S22 Varken tavsiye etmem pek ısınıyor biraz Önerim S22 Karar sizin S22 ya da S21FE Dışında başka cihaz almayın 1 ay sonra kendi elleriniz ile parçalarsınız POCO'yu

S22/S23. S23 7 8 saat süre verebiliyor. Ve Samsung'un bu zamana kadar ki batarya konusundan en başarılı telefonu diyebilirim.

Telefonu oyun için vesaire almıyorum daha çok günlük kullanım internette gezinme vesaire kamerayla da çok ilgilenmiyorum. Batarya içinse çok evde olan biri değilim özellikle okul ve dershane zamanları o yüzden bataryaya takılıyorum. POCO'da da Xiaomi'nin arayüz konusu rahatsız ediyor. Arayüz kötü değilse F5 düşünebilirim. Dediğim gibi ekosistem için Samsung düşünüyordum ancak batarya çok can sıkıcı duruyor.

Öyle abartılacak bir sorun değil. POCO F5 alınabilir ama şunu demekte gerek. Bazı POCO F5 cihazlarında üretim kaynaklı ölü piksel gibi şikayetler gelmiş. Zaten garanti karşıladığı için bir sorun olacağını düşünmüyorum. Arayüz konusunda MIUI 14 şu an gayet stabil çalışıyor ama her MIUI güncellemesi geldiğinde o güncellemenin iyi veya kötü olduğunu araştırmanız gerek. Şimdilik MIUI 14 ile stabil çalışmaktadırlar.

Ha.

Hahahhaha S20'nin çöpü bile mi olamaz? 2 yıl S20FE Snapdragon modelini kullandım arayüzde bug hayalet ekran batarya ve bazı oyunlarda optimizasyonlarında birçok problem yaşadım. S20'nin de Exynos'lu modelinin çok farklı olacağını düşünmüyorum F5'te ise kamera dışında eksi diyebileceğim bir özellik görmedim şimdiye kadar.

1 ay sonra donmalar başladığında forumda konu açarsınız zaten hocam güncelleme sonrası kasma arayüz bozulması diye.

Öyle abartılacak bir sorun değil. POCO F5 alınabilir ama şunu demekte gerek. Bazı POCO F5 cihazlarında üretim kaynaklı ölü piksel gibi şikayetler gelmiş. Zaten garanti karşıladığı için bir sorun olacağını düşünmüyorum. Arayüz konusunda MIUI 14 şu an gayet stabil çalışıyor ama her MIUI güncellemesi geldiğinde o güncellemenin iyi veya kötü olduğunu araştırmanız gerek. Şimdilik MIUI 14 ile stabil çalışmaktadırlar.

MIUI Stabil çalışıyor derken hocam? Ben anlamadım her Samsung konusunda Sürekli birileri Çin malı Kronik sorunlu cihazları öneriyor Xiaomi'ler 1 ay sonra güncellemeyle patlıyorlar parasına yazık arkadaşın S22 Gibi Güçlü stabil telefonlar varken önerdikleriniz işe yaramaz cihazlar.

Güldürmeyin beni Panel konusunda Samsung Piyasanın 1 Numarası Çin malı telefonlar S20'nin Getir götürünü bile yapamazlar En iyi paneller Çindeyse Güney Kore'de üretilen S23Ultranın 2K Ekranınada kafa tutsun yavrucaklar görelim

Ya hocam yapmayın yazdıklarımı okumuyor musunuz Arayüzleri kötü sürekli kasma donma gibi sorunlarla karşılaşacaksınız Allah aşkına POCO F5 dediğim fason telefon S20'nin çöpünü toplayamaz yapmayın etmeyin paranıza yazık.
Arkadasim, paneller hakkinda gram bilgin yok. Bu forumda bana defalarca Samsung fanboy demislerdir. Samsung, BOE’nin tirnagi olamaz. Ayrica S20 dedigin telefonun Exynos varyanti o kadar berbat bir termal dizayna, o kadar berbat bir verimlilige sahip ki S9+ kasasindaki 9810 surdurulebilir performansta one geciyor.

2K cozunurluk demissin daha onun panele degil de ekran kismina girdigini bile bilmiyorsun. S22’nin berbat bir TFT’si var, butun renklere etki eden gri tonlamasi S9’dan, iPhone 11’den bile kotu. sRGB’si disinda hicbir avantaji yok.

image.png

107879.png

S9 bile daha az delta E’ye sahip.

Arkadasim, paneller hakkinda gram bilgin yok. Bu forumda bana defalarca Samsung fanboy demislerdir. Samsung, BOE'nin tirnagi olamaz. Ayrica S20 dedigin telefonun Exynos varyanti o kadar berbat bir termal dizayna, o kadar berbat bir verimlilige sahip ki S9+ kasasindaki 9810 surdurulebilir performansta One geciyor.

2K cozunurluk demissin daha onun panele degil de ekran kismina girdigini bile bilmiyorsun. S22'nin berbat bir TFT'si var, butun renklere etki eden gri tonlamasi S9'dan, iPhone 11'den bile kotu. SRGB'si disinda hiçbir avantaji yok.

Eki Görüntüle 1907819
Eki Görüntüle 1907820
S9 bile daha az Delta E'ye sahip.

S23 Ultrayı test deneyimim olan birisi olarak söylüyorum Bana bilgisiz demişsiniz ancak 2X Super AMOLED 144Hz ile biçimlendirilmiş 2K Ekrana sahip bir telefona laf atmaya çalışmışsınız Samsung piyasadaki en iyi ve kaliteli ekranları üretmekte lütfen test etmeden bilgisizce yorumlar yapmayın Ayrıca Hayatımda gördüğün en Net ve En Kaliteli Telefon ekranıydı

Yeni konular

Geri
Yukarı