20 bin TL ekran kartı önerisi

Kalan parayla da güzel bir PSU almanızı öneririm.

pulse yerine nitro almak daha mantıklı değil mi? önerdiğin bir psu var mı?

pulse yerine nitro almak daha mantıklı değil mi? önerdiğin bir psu var mı?

Ben Nitro serisini çok beğeniyorum ama kasanız serinse Pulse da alınabilir. 2000 liralık fark var aralarında.

Ben Nitro serisini çok beğeniyorum ama kasanız serinse Pulse da alınabilir. 2000 liralık fark var aralarında.

Kafam allak bullak oldu.😵‍💫 araştırmaktan ekran kartları birbirine girdi 😀 olaya ASUS 4060 Ti ile girdik. Şimdi bu ikisi arasında kaldım.

Ventus serisinin soğutması iyi değil. Ki o fiyata 4070 bulunuyor. Ben olsam ya 7800 XT ya da 4070 alırdım. Kas gücü olarak 7800 XT > 4070 ama dlss, driver, rt kalitesi ile 4070 öne çıkıyor bence. Ama 4060ti o fiyata alınmaz. 4070'i kendim de kullanıyorum.

RTX 4070 Fiyatları | En Ucuzu Akakçe

Merhaba arkadaşlar.
Anakart = B450M-A Pro Max.
İşlemci = Ryzen 5 5600X.
PSU = Rampage 600W 60Plus.
Ekran kartı = ASUS RX460 2 GB GDDR5 OC.
Ekran kartını değiştireceğim. Hangi ekran kartını önerirsiniz? Bütçe 20 bine çıkabilir.

4070 önerirdim de PSU için para kalmayacak. Bütçeyi 1000 TL falan aşabilirseniz 4070 çok iyi olur. Ya da 4060 Ti da alabilirsiniz. Geçen sene olsa NVIDIA'nın yüzüne bakmazdım AMD varken ama DLSS frame mükemmel bir teknoloji. Yine de 7800XT alınabilir. Çok güçlü bir ekran kartı.

Hocam AMD'ye karşı ön yargı Türkiye üzerinde en az bu forumda var. İnsanlarda AMD'ye karşı ön yargı var deseniz daha doğru olurdu.
Haksız da değiliz bence. Toplamda 3 farklı AMD kart kullandım istisnasız hepsi zehir etti zevkimi.

Yeni konular

Geri
Yukarı